„Dobudowa budynku dydaktycznego”

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH W RADOMIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00125873
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00125873/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-28 12:51
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3bd609ce-a218-4522-978a-b895d14d1262
Identyfikator
7961710261
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwemRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty elewacyjneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ SKAWIŃSKIRadom, PL · lot 0
9 279 120 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00125873 z dnia 2025-02-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dobudowa budynku dydaktycznego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH W RADOMIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000198321

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wernera 6

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nieslyszacy.radom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieslyszacy.radom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1050728

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dobudowa budynku dydaktycznego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bd609ce-a218-4522-978a-b895d14d1262

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125873

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00053069/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dobudowa budynku dydaktycznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00057213

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/ZP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są kompleksowe roboty budowlane związane z dobudową budynku dydaktycznego zlokalizowanego na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Radomiu, przy ul. Stanisława Wernera 6 wraz z remontem elewacji i dachu części istniejącej budynku oraz przebudowa zjazdu.


Powierzchnia zabudowy budynku – ok. 576,85 m2 ; pow. użytkowa – 1817,09 m2 ; kubatura budynku – ok. 8006,54 m3. Budynek dydaktyczny, wolnostojący, trzykondygnacyjny, podpiwniczony z łącznikiem dwukondygnacyjnym, niepodpiwniczonym.

2.1. Zakres robót składających się na przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Roboty w zakresie przygotowania terenu w tym m.in.:
a) wycięcie drzew i usunięcie karpin (ok. 8 szt.).
b) przesadzennie drzew z bryła korzeniową (ok. 23 szt.)

2) Roboty budowlane w obrębie budynku w tym m.in.:
a) roboty ogólnobudowlane tj. kompleksowe wykonanie budynku dydaktycznego o powierzchni użytkowej ok. 1817,09 m2 - wg projektu architektonicznego wraz z podjazdem dla osób niepełnosprawnych, w tym w szczególności:
- wykonanie ścian zewnętrznych nośnych, ścian wewnętrznych konstrukcyjnych i ścian działowych,
- wykonanie stropów i stropodachu
- montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
- wykonanie schodów wewnętrznych (2 klatki schodowe),
- montaż dźwigu osobowego,
- wykonanie termoizolacji ścian zewnętrznych,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowych,
- wykonanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych oraz malowanie,
- montaż balustrad i poręczy.
b) roboty instalacyjne:
- montaż instalacji wody ciepłej i zimnej, instalacji c.o. oraz kanalizacji sanitarnej,
- montaż instalacji wody p.poż.,
- montaż instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji,
- modernizacja istniejącego węzła cieplnego,
- biały montaż,
- kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych w budynku obejmujących instalację zasilającą od złącza kablowego do budynku, rozdzielnie elektryczne, wewnętrzne linie zasilające oraz instalację: zasilania gniazd wtyczkowych i urządzeń technologicznych, oświetlenia wewnętrznego, oświetlenia awaryjnego, uziemiającą i połączeń wyrównawczych, ochrony od porażeń, ochrony przepięciowej, odgromową, teletechniczną, SSP, oddymiania, domofonową,
- dostawa i montaż fabrycznie nowej instalacji fotowoltaicznej z 26 modułów PV o łącznej mocy 9,62 kWp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9279120,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17789066,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9279120,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SKADAR Arkadiusz Skawiński

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PUH „SKADAR” Dariusz Skawiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962712291

7.3.3) Ulica: ul. Mokra 2

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9279120,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane