Poprawa efektywności energetycznej czterech budynków oświatowych Powiatu Jasielskiego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
Powiat Jasielski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00097196
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00097196/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-08 10:56
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1f9eddb-7c98-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6851949925
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00097196 z dnia 2024-02-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej czterech budynków oświatowych Powiatu Jasielskiego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jasielski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 18
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiat.jaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.jaslo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatjaslo.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej czterech budynków oświatowych Powiatu Jasielskiego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1f9eddb-7c98-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00097196
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00029334/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych Powiatu Jasielskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00486178
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN-II.272.33.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Planowana inwestycja obejmuje wykonanie termomodernizacji czterech budynków oświatowych: Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Jaśle, Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle, Zespołu Szkół Spożywczych i Usługowych w Jaśle bud. B. i Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach. Zamówienie obejmuje swoim zakresem wykonanie poniższego zakresu robót budowlanych, w szczególności:
1) Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Jaśle zlokalizowane przy ul. Staszica 30 D, 38-200 Jasło. Działka ewidencyjna nr 3056/9, obręb 07-Południe, Jasło-miasto.
a) Termomodernizacja dachu wraz z pokryciem,
b) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
c) Izolacja ścian fundamentowych
d) Termomodernizacja ścian zewnętrznych
e) Balustrady, zadaszenia
f) Roboty zewnętrzne
g) Roboty budowlane branży elektrycznej
2) Zespół Szkół Technicznych w Jaśle, zlokalizowany przy ul. Staszica 30, 38-200 Jasło. Działka ewidencyjna nr 3056/3 i 1346/14, obręb 07-Południe, Jasło-miasto.
a)Termomodernizacja dachu wraz z pokryciem
b) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
c) Izolacja ścian fundamentowych
d) Termomodernizacja ścian zewnętrznych
e) Balustrady, zadaszenia
f) Roboty zewnętrzne
g) Roboty budowlane branży elektrycznej
3) Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle bud. B, zlokalizowany przy ul. Staszica 30C, 38-200 Jasło. Działka ewidencyjna nr 3056/15, obręb 07-Południe, Jasło-miasto
a) Izolacja ścian fundamentowych
b) Remont kominów
c) Docieplenie poddasza
d) Remont pokrycia dachowego
e) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
f) Termomodernizacja ścian zewnętrznych
g) Remont schodów zewnętrznych
h) Pozostałe roboty
i) Ściany w piwnicy
j) Wykonanie instalacji odgromowej.
4) Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach, zlokalizowane przy al. Jana Pawła II 3, 38-213 Kołaczyce. Działka ewidencyjna nr 671/9, obręb 01-Kołaczyce, gmina m. Kołaczyce:
a)Izolacja fundamentów
b) Docieplenie poddasza budynku szkoły
c) Docieplenie stropu przybudówek
d) Elementy odwodnienia dachu na całym obiekcie
e) Dach łączniki
f) Stolarka zewnętrzna
g) Demontaż krat w oknach i okien
h) Elewacja
i) Remont schodów zewnętrznych
j) Posadzka w piwnicy
k) Ściany w piwnicy
l) Docieplenie stropu w piwnicy
m) Docieplenie ścian wewnętrznych
n) Pozostałe roboty
o) Roboty budowlane branży elektrycznej.
2. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z udostępnioną dokumentacją projektową w zakresach podanych w powyższym opisie.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zawarty jest w dokumentacji projektowej (załącznik nr 5 do SWZ), w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 6 do SWZ) oraz w projekcie Umowy (załącznik nr 7 do SWZ).
4. Przedmiary robót udostępniono Wykonawcy w celu zapoznania się z przedmiotem zamówienia i mają charakter jedynie pomocniczy. W trakcie realizacji zamówienia nie będą stanowić podstawy jakiegokolwiek roszczenia Wykonawcy.
5. Roboty budowlane będą wykonywane w czynnych obiektach, a zatem wymagają szczególnej ostrożności w prowadzeniu prac, w szczególności zastosowania odpowiednich zabezpieczeń i osłon umożliwiających funkcjonowanie obiektów oraz utrzymywanie terenu robót w należytym porządku. Wykonawca ma obowiązek w taki sposób realizować roboty, by nie zakłócić funkcjonowania obiektów oraz zapewnić bezpieczeństwo osób trzecich. Przez cały czas realizacji zamówienia należy zapewnić: bezpieczne dojście do budynku dla pracowników, rodziców, opiekunów, młodzieży i dzieci oraz ciągłość dostawy mediów. Wszelkie niezbędne wyłączenia dopływu energii, jak również w zakresie wyłączenia urządzeń wod. - kan. należy na bieżąco uzgadniać z Zamawiającym. Roboty głośne i uciążliwe dla otoczenia, należy prowadzić po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym. Należy liczyć się z koniecznością wykonywania robót w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz w dni ustawowo wolne od pracy. Wszelkie roboty wykonywane wewnątrz budynku, a mogące powodować utrudnienia w funkcjonowaniu obiektu, wymagają wcześniejszego uzgodnienia z Zamawiającym i dyrekcją placówek oświatowych, z co najmniej 2 - dniowym wyprzedzeniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
44212310-5 - Rusztowania
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261910-6 - Naprawa dachów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421132-8 - Instalowanie okien
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9735215,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16329480,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9735215,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kes-Bud Krzysztof Basamania
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8191046312
7.3.3) Ulica: Markuszowa 47A
7.3.4) Miejscowość: Markuszowa
7.3.5) Kod pocztowy: 38-126
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wymiana i pokrycie dachu: SZADO-DACHY” Sp. z.o.o z siedzibą w 37-413 Huta Nowa 74, NIP: 6020133813.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9735215,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-02-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |