„Modernizacja stacji wentylatorów głównego przewietrzania przy szybie „Staszic” – Etap I, Etap II, dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział KWK „Centrum“.
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00097521
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00097521/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-08 12:10
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d70087e-82c5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6262619005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00097521 z dnia 2024-02-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja stacji wentylatorów głównego przewietrzania przy szybie „Staszic” – Etap I, Etap II, dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział KWK „Centrum“.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276902504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 207
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-914
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bradomska@srk.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srk.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.srk.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Górnictwo - likwidacja kopalń
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja stacji wentylatorów głównego przewietrzania przy szybie „Staszic” – Etap I, Etap II, dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział KWK „Centrum“.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d70087e-82c5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00097521
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00492093
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-C-0038/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Realizacja przedmiotowego zadania jest kolejnym etapem modernizacji stacji wentylatorów głównego przewietrzania przy szybie „Staszic” której celem jest uzyskanie planowanych parametrów pracy wentylatorów głównych z uwagi na mniejszą sieć wentylacyjną kopalni dostosowaną do modelu docelowego Pompowni Centrum. Do Wykonawcy należy wykonanie i dostarczenie wszystkich elementów konstrukcyjnych, podzespołów, urządzeń i materiałów niezbędnych do wykonania zadania wyszczególnionych w projekcie technicznym pn.: „Wielobranżowa Dokumentacja Techniczna Stacji Wentylatorów Głównego Przewietrzania przy szybie „Staszic” dla „SRK” S.A. Oddział KWK „Centrum” opracowanym przez CARBOAUTOMATYKA S.A. z siedzibą w Tychach ( 43-100) przy
ul. Budowlanych 168 na podstawie „Wielobranżowej koncepcji modernizacji stacji głównego przewietrzania przy szybie „Staszic” – nr CA-P2/1759/K w której przyjęto do realizacji wariant 1 opracowania, dotyczącego realizacji zadania pn.: „Modernizacja stacji wentylatorów głównego przewietrzania przy szybie „Staszic” – Etap I, Etap II dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział „KWK Centrum“.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty w wysokości 17 453 700,00 zł brutto przewyższa o 9 706 661,22 zł brutto środki jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-02-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |