DZP.26.169.2023 opracowanie kosztorysów inwestorskich na remonty lokali stanowiących zasób mieszkaniowy Gminy Łódź, administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi w 2024 r.
Zarząd Lokali Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00098134
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-08 14:26
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7252122232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Wykonawcy
2 przyznane
P.H.U. "BM" Małgorzata BramowiczSiemianowice Śląskie, PL
171 000 PLNZBIGNIEW BRAMOWICZSiemianowice Śląskie, PL
171 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.