Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych sprzętów oraz urządzeń aparatury medycznej dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00098440
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-08 18:07
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8522198181
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń precyzyjnych
Wykonawcy
64 przyznane
KRZYSZTOF SOBCZAKBezrzecze, PL
8501,76 PLNZAKŁAD APARATURY MEDYCZNEJ "GRYFMED" S.C., EUGENIUSZ TWÓR, TADEUSZ MEGERGryfice, PL
13 314,24 PLNKRZYSZTOF SOBCZAKBezrzecze, PL
1658,88 PLNKRZYSZTOF SOBCZAKBezrzecze, PL
19 764 PLNKRZYSZTOF SOBCZAKBezrzecze, PL
11 404,8 PLNZakład Aparatury Medycznej "GRYFMED" S.C. E. Twór, T. MegerGryfice, PL
2592 PLNZakład Aparatury Medycznej "GRYFMED" S.C. E. Twór, T. MegerGryfice, PL
5702,4 PLNKRZYSZTOF SOBCZAKBezrzecze, PL
1451,52 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
216 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2592 PLNZakład Aparatury Medycznej "GRYFMED" S.C. E. Twór, T. MegerGryfice, PL
3693,6 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
324 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2592 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2592 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1296 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1296 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
12 960 PLN'PHILIPS POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
21 816 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
432 PLNMEDIKOL SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
6264 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4320 PLN'ULTRA-MED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
38 188,8 PLNMEDIKOL SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
5400 PLNZakład Aparatury Medycznej "GRYFMED" S.C. E. Twór, T. MegerGryfice, PL
1036,8 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2160 PLNKRZYSZTOF SOBCZAKBezrzecze, PL
207,36 PLNZakład Aparatury Medycznej "GRYFMED" S.C. E. Twór, T. MegerGryfice, PL
660,96 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1296 PLNKRZYSZTOF SOBCZAKBezrzecze, PL
207,36 PLNKRZYSZTOF SOBCZAKBezrzecze, PL
207,36 PLNKRZYSZTOF SOBCZAKBezrzecze, PL
129,6 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1296 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2592 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2592 PLNZakład Aparatury Medycznej "GRYFMED" S.C. E. Twór, T. MegerGryfice, PL
19 245,6 PLNTadeusz Meger ,,Gryfmed’’ Zakład Aparatury MedycznejGryfice, PL
2916 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2160 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2160 PLNZakład Aparatury Medycznej "GRYFMED" S.C. E. Twór, T. MegerGryfice, PL
453,6 PLNZakład Aparatury Medycznej "GRYFMED" S.C. E. Twór, T. MegerGryfice, PL
330,48 PLNOLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
34 776 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
4428 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
29 509,92 PLNZakład Aparatury Medycznej "GRYFMED" S.C. E. Twór, T. MegerGryfice, PL
10 497,6 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1814,4 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
324 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
648 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
648 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
324 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
864 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
216 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
216 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
648 PLN'PHILIPS POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
86 400 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1620 PLNZakład Aparatury Medycznej "GRYFMED" S.C. E. Twór, T. MegerGryfice, PL
2689,2 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2160 PLNKRZYSZTOF SOBCZAKBezrzecze, PL
6428,16 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
648 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3888 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2160 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
6480 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1296 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4752 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.