„Bieżące remonty dróg gminnych i wewnętrznych w Radzionkowie w 2025 roku”
GMINA RADZIONKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00125996
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00125996/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-28 13:17
- Lokalizacja
- Radzionków, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab9566bc-a28b-4359-bec7-0d63053aa169
- Identyfikator
- 6452507545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00125996 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Bieżące remonty dróg gminnych i wewnętrznych w Radzionkowie w 2025 roku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZIONKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258807
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Męczenników Oświęcimia 42
1.5.2.) Miejscowość: Radzionków
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 323887106
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@radzionkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzionkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://radzionkow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Bieżące remonty dróg gminnych i wewnętrznych w Radzionkowie w 2025 roku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab9566bc-a28b-4359-bec7-0d63053aa169
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00125996
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043427/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Bieżące remonty dróg gminnych i dróg wewnętrznych w Radzionkowie w 2025 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00056893
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KP.271.1.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 452560,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bieżących remontów dróg gminnych i wewnętrznych w Radzionkowie w 2025 roku.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa zadania:
2.1. Zadanie 1 - Remonty bieżące na drogach gminnych w 2025 roku, na które składają się następujące roboty budowlane: remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej masą mineralno-asfaltową grysową zamkniętą; wykonanie nakładki z asfaltobetonu grubości 5 cm; remont nawierzchni z płyt betonowych; remont nawierzchni z kostki betonowej; remont nawierzchni z kostki betonowej wraz z wymianą podbudowy grub. 20 cm; remont chodników o nawierzchni z płyt betonowych 35/35 lub 50/50; wymiana krawężników betonowych 15/30 cm lub 15/22 cm (lub rozbiórka pasa chodnika); wymiana obrzeży betonowych 8/30 cm; utwardzenie dróg gruntowych żużlem wielkopiecowym lub frazem asfaltowym grubości 15 cm;
utwardzenie dróg gruntowych kruszywem naturalnym łamanym o grubości 15 cm; remont nawierzchni z kostki kamiennej; regulacja kratki ściekowej lub włazu; wymiana włazu kanalizacyjnego; wymiana wpustu ulicznego; wymiana przykanalików.
2.2. Zadanie 2 – Remonty bieżące na drogach wewnętrznych w 2025 roku, na które składają się następujące roboty budowlane: remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej masą mineralno-asfaltową grysową zamkniętą; wykonanie nakładki z asfaltobetonu o grubości 5 cm; remont nawierzchni z płyt betonowych; remont nawierzchni z kostki betonowej; remont nawierzchni z kostki betonowej wraz z wymianą podbudowy o grubości 20 cm; wymiana krawężników betonowych 15/30 cm lub 15/22 cm (lub rozbiórka pasa chodnika); wymiana obrzeży betonowych 8/30 cm; utwardzenie dróg gruntowych żużlem wielkopiecowym lub frazem asfaltowym o grubości 15 cm; utwardzenie dróg gruntowych kruszywem naturalnym łamanym o grubości 15 cm; regulacja kratki ściekowej i włazu; wymiana włazu kanalizacyjnego; wymiana wpustu ulicznego; wymiana przykanalika.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają załączniki:
3.1. Załącznik nr 1 do SWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót. 3.2. Załącznik nr 1A do SWZ – Przedmiar robót zawierający kalkulację cenową wartości zadania nr 1 (Remonty bieżące na drogach gminnych w 2025 roku). 3.3. Załącznik nr 1B do SWZ - Przedmiar robót zawierający kalkulację cenową wartości zadania nr 2 (Remonty bieżące na drogach wewnętrznych w 2025 roku).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 515022,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1155190,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 515022,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIDP Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Drogowe Józef Pietryga
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 270596087
7.3.3) Ulica: ul. Zofii Nałkowskiej 28
7.3.4) Miejscowość: Radzionków
7.3.5) Kod pocztowy: 41-922
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 515022,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 306 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Zamówienie należy wykonać w terminie do 10 miesięcy licząc od dnia 1 marca 2025 r. Jeżeli podpisanie umowy nastąpi wcześniej (przed datą 1 marca 2025 r.) lub po 1 marca 2025 r. zamówienie realizowane jest od dnia jej zawarcia, a planowany okres realizacji Umowy określa się jako liczbę dni pomiędzy dniem zawarcia niniejszej Umowy, a dniem 31.12.2025 r.2. Uwzględniając datę zawarcia niniejszej Umowy planowany okres realizacji Umowy wynosi 306 dni licząc od dnia jej zawarcia.
| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |