MODERNIZACJA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ I NISKOPRĄDOWEJ W BUDYNKU URZĘDU GMINY W JONKOWIE

GMINA JONKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00098822
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00098822/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-09 09:18
Lokalizacja
Jonkowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b6049af5-b609-11ee-b628-1a85378e6c0a
Identyfikator
7393851111
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalacje niskiego napięciaInstalowanie infrastruktury okablowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00098822 z dnia 2024-02-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ I NISKOPRĄDOWEJ W BUDYNKU URZĘDU GMINY W JONKOWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JONKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743166

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Klonowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Jonkowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-042

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 896706911, +48 895129237, +48 895129166

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jonkowo.pl; biuropodawcze@jonkowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jonkowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b6049af5-b609-11ee-b628-1a85378e6c0a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ I NISKOPRĄDOWEJ W BUDYNKU URZĘDU GMINY W JONKOWIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6049af5-b609-11ee-b628-1a85378e6c0a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00098822

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045389/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja instalacji elektrycznej i niskoprądowej w budynku Urzędu Gminy w Jonkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00050169

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji instalacji elektrycznej i niskoprądowej w budynku Urzędu Gminy w Jonkowie. Zadanie obejmuje wykonanie: prac rozbiórkowych i demontażowych, ogólnobudowlanych, wewnętrznych instalacji elektrycznych i niskoprądowych oraz robót wykończeniowych.
2. Miejsce realizacji zamówienia: budynek Urzędu Gminy Jonkowo, miejscowość Jonkowo ul. Klonowa 2, 11-042 Jonkowo, w gminie Jonkowo, pow. olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie (działka o nr ew. 39/26, obręb Jonkowo).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowania zostało unieważnione na podstawie art. 256 ustawy, w związku z art. 255 pkt. 6) Prawo zamówień publicznych, gdyż wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania stało się nieuzasadnione z uwagi na wady w postępowaniu niemożliwe do usunięcia i uniemożliwiające zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Liczne zapytania, które wpłynęły w toku postępowania, dotyczące dokumentacji projektowej wykazały wady opisu przedmiotu zamówienia oraz jego braki i błędy mogące utrudniać uczciwą konkurencję i doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, uniemożliwiając jednocześnie wykonawcom poprawną wycenę robót a Zamawiającemu ocenę ofert równoważnych.

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie unieważniono przed upływem terminu składania ofert.
2024-02-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane