Profesjonalne uprawianie piłki nożnej i reprezentowanie barw klubowych drużyny piłki nożnej
OKS ODRA OPOLE S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00126004
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00126004/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-28 13:18
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8ae08ce-f6e6-449d-a540-7d22113c8e06
- Identyfikator
- 7543252962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00126004 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Profesjonalne uprawianie piłki nożnej i reprezentowanie barw klubowych drużyny piłki nożnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OKS ODRA OPOLE S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384954549
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leonarda Olejnika 1
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-835
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jgrzywacz@interia.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.odraopole.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Profesjonalne uprawianie piłki nożnej i reprezentowanie barw klubowych drużyny piłki nożnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8ae08ce-f6e6-449d-a540-7d22113c8e06
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00126004
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Usługi polegające na profesjonalnym uprawianiu piłki nożnej i reprezentowaniu barw klubowych drużyny piłki nożnej zespołu seniorów Klubu ma na celu uprawianie tej dyscypliny, reprezentowaniu klubu tak aby drużyna utrzymała się w ekstraklasie. Specyfika i wyjątkowość świadczenia usług przez piłkarza polega głównie na „wypracowaniu swojej marki” uprawiając sport w jednym bądź wielu zespołach zdobywających sukcesy przez okres wielu lat, profesjonalnym zajmowaniu się sportem, osiąganymi w przeszłości sukcesami, zdobytym doświadczeniem. Profesjonalne uprawianie piłki nożnej nie może polegać na powierzeniu tego, osobom w stosunku, do których Zamawiający nie ma subiektywnego przekonania co do indywidualnych umiejętności i podejścia, a także trudnego do oceny właściwego doświadczenia piłkarskiego. Wybór tego trybu pozwala na pełną ocenę cech osoby, której Zamawiający zamierza powierzyć profesjonalne uprawianie piłki nożnej oraz ustalenie indywidualnych warunków pracy. Art. 214 ust. 1 pkt 1 a)
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 7/2025/OKS/WR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Profesjonalne uprawianie piłki nożnej i reprezentowanie barw klubowych drużyny piłki nożnej
Powyższe polega na profesjonalnym uprawianiu piłki nożnej przez zawodnika w barwach Klubu uczestniczącego obecnie w rozgrywkach 1 Ligi prowadzonej przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz w innych rozgrywkach, w których Klub będzie uczestniczyć
4.5.3.) Główny kod CPV: 92600000-7 - Usługi sportowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jakub Bartosz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6812091355
7.3.4) Miejscowość: Krzyszkowice
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |