dostawa energii cieplnej do obiektu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13 oraz budynku Oddziału Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu przy ul. Zamenhofa 142a.
Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00099014
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-09 10:10
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Wykonawcy
1 przyznane
VEOLIA ENERGIA POZNAŃ SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
364 629,49 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.