Wykonanie dokumentacji projektowej tężni solankowej oraz zagospodarowania terenu w ramach zadania pn. „Adaptacja przestrzeni miejskiej dla potrzeb Nadodrzańskiego Parku Rekreacyjnego”.

Gmina Nowa Sól-Miasto

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00126036
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00126036/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-28 13:23
Lokalizacja
Nowa Sól, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a527da8-5938-4c38-b22e-8b79f37a3e57
Identyfikator
9251956002
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ WYKALublin, PL · lot 0
92 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00126036 z dnia 2025-02-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej tężni solankowej oraz zagospodarowania terenu w ramach zadania pn. „Adaptacja przestrzeni miejskiej dla potrzeb Nadodrzańskiego Parku Rekreacyjnego”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól-Miasto

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770280

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nowasol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowasol.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a527da8-5938-4c38-b22e-8b79f37a3e57

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej tężni solankowej oraz zagospodarowania terenu w ramach zadania pn. „Adaptacja przestrzeni miejskiej dla potrzeb Nadodrzańskiego Parku Rekreacyjnego”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a527da8-5938-4c38-b22e-8b79f37a3e57

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00126036

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00001760/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie dokumentacji projektowej tężni solankowej oraz zagospodarowania terenu w ramach zadania pn. „Adaptacja przestrzeni miejskiej dla potrzeb Nadodrzańskiego Parku Rekreacyjnego”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00015478

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 110000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz kosztorysu inwestorskiego tężni solankowej oraz zagospodarowania terenu w ramach zadania pn. „Adaptacja przestrzeni miejskiej dla potrzeb Nadodrzańskiego Parku Rekreacyjnego” – Obszar wokół Magazynu Solnego wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych.
2. Zakres dokumentacji projektowej obejmuje zagospodarowanie terenu wokół Magazynu Solnego obejmującego teren przy ul. Żwirki i Wigury w Nowej Soli na dz. nr 410/1, 410/4, 410/3 obręb 3 o łącznej powierzchni 0,2593 ha. W ramach zagospodarowania terenu przewidziano zwiększenie powierzchni terenów zieleni oraz budowę tężni solankowej, budynku toalety publicznej z zapleczem technicznym na potrzeby obszaru wraz z niezbędną infrastrukturą i technologią, budowa ciągów komunikacyjnych łączących nowe elementy zagospodarowania, montaż małej architektury, wykonanie nasadzenia zieleni wraz z system nawadniania, wykonanie tablic informacyjno-edukacyjnych, wykonanie systemu monitoring zewnętrznego, budowa oświetlenie terenu, rozbiórka/przebudowa kolidujących elementów z nowym zagospodarowaniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92250 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92250 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lege Artis Łukasz Wyka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 382148844

7.3.3) Ulica: Ametystowa 6/14

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-577

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92250 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-02-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi