Wykonanie przeglądów urządzeń medycznych - II
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00099878
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-09 13:25
- Lokalizacja
- Nysa, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7531967997
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Wykonawcy
24 przyznane
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
2963,52 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
2963,52 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
2963,52 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
2963,52 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
3888 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
432 PLN"GREENPOL" INSTYTUT KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
3007,35 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
2592 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
2160 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
432 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
1296 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
1944 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
864 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
534,6 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
988,22 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
6912 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
4838,4 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
4514,4 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
8812,8 PLNENDOELEKTRONIK.PL SP. Z O.O SP. KBrwinów, PL
1080 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
2160 PLNGEMED ELIAS SPÓŁKA JAWNAChorzów, PL
1080 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
4752 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
14 418 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.