DOWÓZ DZIECI I MŁODZIEŻY Z TERENU GMINY MIEŚCISKO DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLA NA OKRES OD 01.01.2024R. DO 31.12.2024R
MIASTO I GMINA MIEŚCISKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00100150
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-09 14:22
- Lokalizacja
- Mieścisko, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7661896008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Wykonawcy
6 przyznanych
KRYSTYNA WALERIAŃCZYKŚlesin, PL
118 000 PLNKRYSTYNA WALERIAŃCZYKŚlesin, PL
118 000 PLNBARTOSZ MARCINIAKSkoki, PL
129 859,2 PLNANNA BOBERSkoki, PL
16 698 PLNKRYSTYNA WALERIAŃCZYKŚlesin, PL
445 500 PLNBARTOSZ MARCINIAKSkoki, PL
63 720 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.