Utworzenie Gminnego Klubu Dziecięcego "Bajkowy Dworek" w Boratynie.

GMINA CHŁOPICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00100675
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00100675/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-12 09:09
Lokalizacja
Chłopice, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03c1a9bb-8aae-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
Identyfikator
7922032035
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty na placu budowyKonstrukcje z betonu zbrojonegoTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie płytekRoboty elewacyjneNakładanie powierzchni kryjącychRoboty instalacyjne elektryczneElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BUDREMAL" S.C.J.KOBYŁKO, T.KOBYŁKOMunina, PL · lot 0
1 162 865,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00100675 z dnia 2024-02-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie Gminnego Klubu Dziecięcego "Bajkowy Dworek" w Boratynie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHŁOPICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chłopice 149A

1.5.2.) Miejscowość: Chłopice

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-561

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chlopice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.chlopice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-03c1a9bb-8aae-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie Gminnego Klubu Dziecięcego "Bajkowy Dworek" w Boratynie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03c1a9bb-8aae-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00100675

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Rozwoju Spłecznego 2021 - 2027 pn. Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH+" 2022-2029

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00523651

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 799958,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utworzenie Gminnego Klubu Dziecięcego „Bajkowy Dworek” w Boratynie, gm. Chłopice na podstawie dokumentacji projektowej pn. Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części istniejących pomieszczeń szkoły na klub dziecięcy „Bajkowy Dworek” wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości Boratyn, gmina Chłopice” – roboty budowlane polegające na przebudowie istniejących przegród budowlanych, przebudowie wewnętrznych instalacji wodno – kanalizacyjnej i elektrycznej oraz wymianie zewnętrznej i wewnętrznej stolarki z dostosowaniem do nowej funkcji. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności zmianę sposobu użytkowania części budynku, z pomieszczeń o funkcji edukacyjnej ZLIII (Szkoła – Gimnazjum) na pomieszczenia o funkcji edukacyjnej ZLII ( Klub Dziecięcy ) oraz roboty budowlane polegające na: wykonaniu nowych otworów w wewnętrznych ścianach konstrukcyjnych, wykonaniu miejscowych wyburzeń wewnętrznych ścian działowych, wykonaniu miejscowych wymurowań ścian działowych oraz zamurowań istniejących otworów wewnętrznych, remoncie posadzek wewnętrznych w pomieszczeniach, remoncie ścian i sufitów w pomieszczeniach wewnętrznych,
wymianie zewnętrznej stolarki z dostosowaniem do obowiązujących przepisów izolacyjności, montażu nowej stolarki wewnętrznej w pomieszczeniach, montażu wyposażenia i urządzeń zgodnych z projektowaną funkcją, przebudowie istniejącej instalacji wodno-kanalizacyjnej w zakresie dostosowania do nowej funkcji, przebudowie istniejącej instalacji elektrycznej w zakresie dostosowania do nowej funkcji oraz dostawę i montaż wyposażenia sanitarnego.
Zamawiający informuje, że wymaga przed złożeniem oferty odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenie dokumentów dotyczących zamówienia jakie znajdują się w dyspozycji Zamawiającego, a jakie będą udostępniane podmiotom zgłaszającym chęć udziału w postępowaniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45431000-7 - Kładzenie płytek

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1162865,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1275272,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1162865,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "BUDREMAL" J. Kobyłko, T. Kobyłko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921604179

7.3.4) Miejscowość: Morawsko

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1162865,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-02-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane