Budowa integracyjnego placu zabaw w Gostyninie

Gmina Miasta Gostynina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00102638
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00102638/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-13 08:49
Lokalizacja
Gostynin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9ec3d75-b51a-11ee-b628-1a85378e6c0a
Identyfikator
9710664961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00102638 z dnia 2024-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa integracyjnego placu zabaw w Gostyninie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Gostynina

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015431

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 26

1.5.2.) Miejscowość: Gostynin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 24 236 07 37

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gostynin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gostynin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gostynin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa integracyjnego placu zabaw w Gostyninie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9ec3d75-b51a-11ee-b628-1a85378e6c0a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00102638

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012057/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa integracyjnego placu zabaw w Gostyninie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00050993

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie integracyjnego placu zabaw w Gostyninie, przy ul. Bema 23 w Gostyninie. Zakres robót obejmuje wszystkie prace określone szczegółowo pod względem technologicznym i materiałowym w dokumentacji projektowej budowlanej w załączonych opisach technicznych, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. Całość robót mieści się w granicach do których Inwestor posiada prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) budowę ośmiu urządzeń placu zabaw z nawierzchnią bezpieczną – obiektów małej architektury,
2) budowę ogrodzenia panelowego o wysokości 1,25 m wraz z furtkami o szerokości 1,2 m,
3) budowę ławek, koszy na śmieci, tablicy informacyjnej, stojaka na rowery – obiektów małej architektury,
4) montaż lamp oświetleniowych wraz z instalacją elektryczną i kamer – obiektów małej architektury,
5) wykonanie chodnika z kostki betonowej – utwardzenie terenu,
6) rozbiórkę istniejącego placu zabaw (urządzeń i nawierzchni bezpiecznej, części utwardzenia terenu). Ławki należy zdemontować z przeznaczeniem do ponownego montażu i przekazać Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 3 w Gostyninie. Pozostałe elementy z demontażu zagospodaruje lub zutylizuje zgodnie z obowiązującymi przepisami Wykonawca robót.
Przedmiotowe zadanie „Budowa integracyjnego placu zabaw w Gostyninie" dofinansowano ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Dostępna przestrzeń publiczna".

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2024-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane