Dostawy do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu talonów na zakup żywności przez klientów MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00126502
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00126502/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-28 15:19
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-638dfa9a-6241-4762-8c5a-7652cbfdc0d1
Identyfikator
8961004718
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Talony

Wykonawcy

1 przyznane

PLUXEE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
153 990 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00126502 z dnia 2025-02-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu talonów na zakup żywności przez klientów MOPS

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

1.3.) Oddział zamawiającego: MOPS

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930000260

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Strzegomska 6

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-611

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpu@mops.wroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-638dfa9a-6241-4762-8c5a-7652cbfdc0d1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu talonów na zakup żywności przez klientów MOPS

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-638dfa9a-6241-4762-8c5a-7652cbfdc0d1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00126502

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044382/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa talonów na zakup żywności dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu na 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063423

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZPU.281.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy są dostawy do Zamawiającego, talonów na zakup żywności przez klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
2. Wykonawca w czasie trwania umowy dostarczy Zamawiającemu talony w ilości nieprzekraczającej 14 500 sztuk na zakup żywności o wartości nominalnej 10 zł na ogólną wartość 145 000,00 zł (słownie: sto czterdzieści pięć tysięcy zł).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w rozdz. II SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 30199750-2 - Talony

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153990 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 153990 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153990 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pluxee Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013055815

7.3.3) Ulica: Rzymowskiego 53

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-697

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153990 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2025-02-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy