Dostawa i montaż gablot reklamowych na konserwatorskich wiatach przystankowych na terenie m.st. Warszawy (II)

Warexpo Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00104466
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00104466/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-02-14 00:00
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4ee8284-69de-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5250009855
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Tablice ogłoszeńCzęści wiatRoboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowychMontaż konstrukcji metalowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE PLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL · lot 0
248 178,33 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE PLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL · lot 1
103 407,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00104466 z dnia 2024-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż gablot reklamowych na konserwatorskich wiatach przystankowych na terenie m.st. Warszawy (II)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Warexpo Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013194379

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Oboźna 1A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-340

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.stokowska-puchalska@warexpo.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://warexpo.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://warexpo.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


promocja/reklama/marketing

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż gablot reklamowych na konserwatorskich wiatach przystankowych na terenie m.st. Warszawy (II)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4ee8284-69de-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00104466

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00444479

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2/TP/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 412250,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 12 szt. gablot reklamowych na konserwatorskich wiatach przystankowych bez gwarancji na terenie m.st. Warszawy

4.5.3.) Główny kod CPV: 30192170-3 - Tablice ogłoszeń

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44112110-2 - Części wiat

45213315-4 - Roboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 287029,41 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 5 szt. gablot reklamowych na konserwatorskich wiatach przystankowych na gwarancji na terenie m.st. Warszawy

4.5.3.) Główny kod CPV: 30192170-3 - Tablice ogłoszeń

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44112110-2 - Części wiat

45213315-4 - Roboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 125220,59 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248178,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364276,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 248178,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE PLEX SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312663788

7.3.3) Ulica: CHORZOWSKA 58

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca wykona własnymi siłami Przedmiot Umowy w zakresie procesu formalno –
prawnego oraz produkcji przedmiotu Umowy, a podwykonawcom powierzy wykonanie Przedmiotu Umowy w następującym zakresie: montażu gablot reklamowych na konserwatorskich wiatach przystankowych.
Wykaz podwykonawców:
-JURA Piotr Pawłowski Mzurów 31 G, 42-320 Niegowa, NIP: 6272607452
-AUROR Stacja Kontroli Reklamy Marek Krzywda Nowa9/8, 44-100 Gliwice, NIP: 6311628376
-BUDOTECHNIKA Sp. z o. o. Projektant i Producent Mebli Miejskich, 44-145 Pilchowice, ul. Bierawka2A

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 248178,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103407,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164082,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103407,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE PLEX SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312663788

7.3.3) Ulica: CHORZOWSKA 58

7.3.4) Miejscowość: GLIWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca wykona własnymi siłami Przedmiot Umowy w zakresie procesu formalno –prawnego oraz produkcji przedmiotu Umowy, a podwykonawcom powierzy wykonanie Przedmiotu Umowy w następującym zakresie: montażu gablot reklamowych na konserwatorskich wiatach przystankowych.
Wykaz podwykonawców:
1. JURA Piotr Pawłowski Mzurów 31 G, 42-320 Niegowa, NIP: 6272607452
2. AUROR Stacja Kontroli Reklamy Marek Krzywda Nowa9/8, 44-100 Gliwice, NIP: 6311628376
3. BUDOTECHNIKA Sp. z o. o. Projektant i Producent Mebli Miejskich, 44-145 Pilchowice, ul. Bierawka2A.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103407,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy