Rozbudowa drogi gminnej Nr 240165W (uL Konwalii) w Gminie Czosnów.
Gmina Czosnów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00104535
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00104535/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-14 08:45
- Lokalizacja
- Czosnów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8e50f8c-a595-11ee-948d-82b0c04ef850
- Identyfikator
- 5311664650
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00104535 z dnia 2024-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej Nr 240165W (uL Konwalii) w Gminie Czosnów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czosnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270413
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gminna 6
1.5.2.) Miejscowość: Czosnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-152
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czosnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czosnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czosnow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi gminnej Nr 240165W (uL Konwalii) w Gminie Czosnów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8e50f8c-a595-11ee-948d-82b0c04ef850
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00104535
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00577344
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia „Rozbudowy drogi gminnej nr 240165W ul Konwalii w Gminie Czosnów” jest branża drogowa z budową kanału technologicznego, oraz przebudowa kolizji telekomunikacyjnych. UWAGA Z branży drogowej wyłączona jest wycinka drzew które zostały usunięte przy wykonywaniu przebudowy sieci NN oraz budowie oświetlenia ulicznego. Wycinka drzew oraz roboty elektronenergetyczne i budowa oświetlenia zostały wykonane w 2023 roku.
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi gminnej nr 240165W (ul. Konwalii) w gminie Czosnów na odcinku 595 m polegająca na wykonaniu jezdni, poboczy, zjazdów, kanału technologicznego i przebudowie urządzeń infrastruktury technicznej kolidujących z projektowanym układem drogowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najtańsza oferta w postepowaniu została złożona na kwotę 1 316 169,89 zł brutto, Zamawiający na realizacje przedmiotowego zadania posiada w budżecie kwotę 850 000,00 zł brutto. Wobec tego, że najkorzystniejsza oferta złożona w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę przeznaczoną na realizację, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy P| 2024-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |