Rozbiórka dwóch oficyn bocznych (północnej i południowej) oraz oficyny poprzecznej (zachodniej) budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Kilińskiego 49
Zarząd Lokali Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00104650
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00104650/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-14 09:19
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-324c8c7a-a553-11ee-953e-c2ea26915e21
- Identyfikator
- 7252122232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00104650 z dnia 2024-02-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka dwóch oficyn bocznych (północnej i południowej) oraz oficyny poprzecznej (zachodniej) budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Kilińskiego 49
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Lokali Miejskich
1.3.) Oddział zamawiającego: ZLM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363752546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Kościuszki 47
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-514
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zlm@zlm.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlm.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zlm_lodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie nieruchomościami komunalnymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka dwóch oficyn bocznych (północnej i południowej) oraz oficyny poprzecznej (zachodniej) budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Kilińskiego 492.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-324c8c7a-a553-11ee-953e-c2ea26915e21
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00104650
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007969/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.50 Rozbiórka budynków przy ul. Kilińskiego 49
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00575253
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.232.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka
dwóch oficyn bocznych (północnej i południowej) oraz oficyny poprzecznej (zachodniej) budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Kilińskiego 49 (działka nr 517/1, obręb S-1) wraz z wykonaniem robót dodatkowych zgodnie z:
- Zarządzeniem Prezydenta Miasta Łodzi nr 2564/2022 z dnia 18.11.2022 r.,
- decyzją rozbiórkową Prezydenta Miasta Łodzi nr DPRG-UA-I.755.2023 z dnia 04.05.2023 r.,
- projektem rozbiórki wraz z erratą z dnia 08.12.2023 r., kosztorysem inwestorskim, przedmiarem
robót
- pozwoleniem Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków zn. WUOZ ZN.5181.181.2022.TK z dnia 06.03.2023 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:W dniu 07.02.2024 r. wykonawca Mariusz Kubryn, ul. Rataja 38, 92-637 Łódź, uchylił się od zawarcia umowy
w sprawie zamówienia publicznego.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 7) w związku z art. 263 ustawy Pzp, jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2024-02-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |