Zakup i dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki szkolnej i przedszkolnej
GMINA MAGNUSZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00126668
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00126668/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-28 22:24
- Lokalizacja
- Magnuszew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7769e27-c306-40dc-bb25-83a1e38737c0
- Identyfikator
- 8121914938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneChlebOwoce, warzywa i podobne produktyZiemniaki i produkty z ziemniakówProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbMleko
Wykonawcy
2 przyznane
BRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
30 341,85 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 3
21 677,25 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00126668 z dnia 2025-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki szkolnej
i przedszkolnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAGNUSZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Saperów 24
1.5.2.) Miejscowość: Magnuszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-910
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@magnuszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugmagnuszew.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://magnuszew.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki szkolneji przedszkolnej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7769e27-c306-40dc-bb25-83a1e38737c0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00126668
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00105658
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych przeznaczone na potrzeby żywienia zgodnie ze specyfikacją wskazaną w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 1A do SWZ, na podstawie którego Wykonawca dokona wyceny oferty (Formularz cenowy, jednocześnie stanowić będzie załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy). Zamawiający zaznacza, że realizowane cykliczne dostawy, każdorazowo winny być dostosowane wagowo i ilościowo do składanego zamówienia. Zamawiający zastrzega prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia,a Wykonawca oświadcza , że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.
5. Przedmiot zamówienia został podzielny na artykuły żywnościowe zgodnie
z wykazem na 4 części:
- część I - Przetwory sypkie, przyprawy, przetwory, produkty strączkowe, napoje, soki, syropy
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15811100-7 - Chleb
4.5.5.) Wartość części: 42499,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych przeznaczone na potrzeby żywienia zgodnie ze specyfikacją wskazaną w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 1A do SWZ, na podstawie którego Wykonawca dokona wyceny oferty (Formularz cenowy, jednocześnie stanowić będzie załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy). Zamawiający zaznacza, że realizowane cykliczne dostawy, każdorazowo winny być dostosowane wagowo i ilościowo do składanego zamówienia. Zamawiający zastrzega prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia,a Wykonawca oświadcza , że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.
5. Przedmiot zamówienia został podzielny na artykuły żywnościowe zgodnie
z wykazem na 4 części
- część II - Warzywa, owoce, kiszonki, ziemniaki, jaja,
4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15310000-4 - Ziemniaki i produkty z ziemniaków
4.5.5.) Wartość części: 57250,73 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych przeznaczone na potrzeby żywienia zgodnie ze specyfikacją wskazaną w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 1A do SWZ, na podstawie którego Wykonawca dokona wyceny oferty (Formularz cenowy, jednocześnie stanowić będzie załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy). Zamawiający zaznacza, że realizowane cykliczne dostawy, każdorazowo winny być dostosowane wagowo i ilościowo do składanego zamówienia. Zamawiający zastrzega prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia,a Wykonawca oświadcza , że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.
5. Przedmiot zamówienia został podzielny na artykuły żywnościowe zgodnie
z wykazem na 4 części:
-- część III - Mięso, wędliny, drób ryby, przetwory drobiowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15112000-6 - Drób
4.5.5.) Wartość części: 39242,70 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych przeznaczone na potrzeby żywienia zgodnie ze specyfikacją wskazaną w Formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 1A do SWZ, na podstawie którego Wykonawca dokona wyceny oferty (Formularz cenowy, jednocześnie stanowić będzie załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy). Zamawiający zaznacza, że realizowane cykliczne dostawy, każdorazowo winny być dostosowane wagowo i ilościowo do składanego zamówienia. Zamawiający zastrzega prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia,a Wykonawca oświadcza , że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.
5. Przedmiot zamówienia został podzielny na artykuły żywnościowe zgodnie
z wykazem na 4 części:
część IV - Nabiał , przetwory nabiałowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 15511000-3 - Mleko
4.5.5.) Wartość części: 23380,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na część I dotyczącą dostawy przetworów sypkich, przypraw, przetworów, produktów strączkowych, napojów, soków i syropów nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu na część I dotyczącą dostawy przetworów sypkich, przypraw, przetworów, produktów strączkowych, napojów, soków i syropów nie wpłynęła żadna oferta.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30341,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30341,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30341,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRUNO TASSi Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017432769
7.3.3) Ulica: Staniewicka
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-310
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30341,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-03-03 do 2025-07-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21677,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21677,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21677,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRUNO TASSI Sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017432769
7.3.3) Ulica: Staniewicka 12
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-310
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21677,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-03-03 do 2025-07-31| 2025-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |