Usługi sprzętowo- transportowe przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie 2023/2024

Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00105930
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-02-14 14:36
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6971952700
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi usuwania oblodzeńUsługi odśnieżania

Wykonawcy

15 przyznanych

JOANNA SINIECKAKrobia, PL
6720 PLN
PAWEŁ POLOCHLeszno, PL
11 904 PLN
PAWEŁ POLOCHLeszno, PL
11 904 PLN
JOANNA SINIECKAKrobia, PL
2264 PLN
JOANNA SINIECKAKrobia, PL
2264 PLN
PAWEŁ POLOCHLeszno, PL
4924,8 PLN
JOANNA SINIECKAKrobia, PL
4968 PLN
JOANNA SINIECKAKrobia, PL
6048 PLN
JOANNA SINIECKAKrobia, PL
7344 PLN
JOANNA SINIECKAKrobia, PL
3888 PLN
IRENEUSZ WOJCIECHOWSKIWijewo, PL
7999,99 PLN
JOANNA SINIECKAKrobia, PL
20 400 PLN
PAWEŁ POLOCHLeszno, PL
24 000 PLN
JOANNA SINIECKAKrobia, PL
38 400 PLN
JOANNA SINIECKAKrobia, PL
12 960 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.