„Budowa szybu windowego wraz z niezbędną infrastrukturą w ramach projektu „Poprawa bezpieczeństwa i dostępności obiektu Domu Pomocy Społecznej w Uhowie dla osób z niepełnosprawnościami””

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W UHOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00105952
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00105952/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-14 14:44
Lokalizacja
Uhowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c434b348-76ff-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5420010396
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty konstrukcyjneRoboty murarskie i muroweTynkowanieRoboty izolacyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejWykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

1 przyznane

KM BUDOWNICTWO MACIEJ MOKRZEWSKI, TOMASZ KOZICZ SPÓŁKA CYWILNAŁapy, PL · lot 0
395 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00105952 z dnia 2024-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa szybu windowego wraz z niezbędną infrastrukturą w ramach projektu „Poprawa bezpieczeństwa i dostępności obiektu Domu Pomocy Społecznej w Uhowie dla osób z niepełnosprawnościami””

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W UHOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001265350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul.Surażska 67

1.5.2.) Miejscowość: Uhowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpsuhowo@pro.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dpsu.st.bialystok.wrotapodlasia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/839692

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa szybu windowego wraz z niezbędną infrastrukturą w ramach projektu „Poprawa bezpieczeństwa i dostępności obiektu Domu Pomocy Społecznej w Uhowie dla osób z niepełnosprawnościami””

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c434b348-76ff-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00105952

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00016148/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 „Budowa szybu windowego wraz z niezbędną infrastrukturą w ramach projektu „Poprawa bezpieczeństwa i dostępności obiektu Domu Pomocy Społecznej w Uhowie dla osób z niepełnosprawnościami””

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00467869

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/R/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 292972,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych – budowa szybu
windowego wraz z windą do obsługi osób niepełnosprawnych w budynku Domu
Pomocy Społecznej w Uhowie.
Określenie przedmiotu zamówienia, zakres:
2. Zakres inwestycji obejmuje budowę szybu windowego w budynku „B”, schodów
zewnętrznych, muru oporowego, doziemnej instalacji elektrycznej oświetleniowej,
studni kanalizacji deszczowej; przebudowę części budynku "B" oraz rozbiórkę
doziemnej instalacji elektrycznej oświetleniowej oraz studni kanalizacji deszczowej,
zagospodarowanie terenu.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu
Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 395000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 395000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Maciej Mokrzewski MAKBUD-USŁUGI REMONTOWOBUDOWLANE

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PROFIT TOMASZ KOZICZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662102158

7.3.4) Miejscowość: ŁAPY

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 395000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-07-10
2024-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane