prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 107 IM. ARKADEGO FIEDLERA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00106150
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-14 19:06
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7811364596
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi fizjoterapiiUsługi rehabilitacyjne
Wykonawcy
27 przyznanych
Sylwia SchulzPoznań, PL
20 000 PLNSylwia SchulzPoznań, PL
20 000 PLNBerestecka- Adamczyk MonikaSwarzędz, PL
24 000 PLNKERSO MOTORS Sorek Hiozma 4 Rishon- LezionTel Aviv, IL
15 000 PLNMagdalena KuczyńskaPoznań, PL
7500 PLNIwona KujawaKobylnica, PL
16 000 PLNHalina TymczyjPoznań, PL
5000 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
16 500 PLNKatarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL
12 000 PLNPaulina CieszyńskaPoznań, PL
10 000 PLNNoske WeronikaPoznań, PL
10 000 PLNZuzanna Potocka-WandelPoznań, PL
20 000 PLNZuzanna Potocka-WandelPoznań, PL
16 000 PLNKonwińska-Wolniak MarzenaPoznań, PL
14 000 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
105 000 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
15 000 PLNKatarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL
11 500 PLNkapuscinska.joannaPoznań, PL
10 000 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
19 000 PLNKamilla MajKomorniki, PL
21 000 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
22 000 PLNKamila Kowalewska-KasperekOpalenica, PL
21 000 PLNKatarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL
6500 PLNEwa KiliszewskaPoznań, PL
6000 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
5000 PLNKatarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL
10 000 PLNLidia WojsznisPrzeźmierowo, PL
12 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.