Przebudowa dróg gminnych w gminie Książki
GMINA KSIĄŻKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00106349
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00106349/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-15 09:07
- Lokalizacja
- Książki, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f4e5d0c6-be8a-11ee-9897-f6855eb846c0
- Identyfikator
- 8781751833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00106349 z dnia 2024-02-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w gminie Książki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KSIĄŻKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118804
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bankowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Książki
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-222
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: danuta.rychlik@gminaksiazki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-ksiazki.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4e5d0c6-be8a-11ee-9897-f6855eb846c01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych w gminie Książki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4e5d0c6-be8a-11ee-9897-f6855eb846c0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00106349
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030877/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa dróg gminnych w gminie Książki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00079249
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia stanowi Przebudowę dróg gminnych w gminie Książki w dwóch etapach:
Etap I
1) Przebudowa drogi gminnej nr 070466C w miejscowości Brudzawki – zgodnie z dokumentacją techniczną oraz Przedmiarem robót (element załącznika nr 5 do SWZ)
Etap I - należy wykonać w terminie do 5 miesięcy od dnia podpisania umowy z Zamawiającym.
Etap II
2) Przebudowa drogi gminnej nr 070459C ul. Polna w Książkach – zgodnie z dokumentacją techniczną oraz Przedmiarem robót (element załącznika nr 5 do SWZ)
3) Przebudowa drogi gminnej nr 070448C ul. Ustronie w m. Książki – zgodnie z dokumentacją techniczną oraz Przedmiarem robót (element załącznika nr 5 do SWZ)
Etap II - należy wykonać w terminie 14 miesięcy od dnia podpisania umowy z Zamawiającym
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: Dokumentacja techniczna (załącznik Nr 5 do niniejszej specyfikacji) oraz Wzór umowy (załącznik Nr 7 do niniejszej specyfikacji).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie uzyskał zakładanej kwoty dofinansowania, którą zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wobec powyższego zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania w oparciu o art. 257 ustawy PZP.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
| 2024-02-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |