Remont drogi powiatowej w Dmeninie
GMINA KODRĄB
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00111327
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00111327/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-15 09:33
- Lokalizacja
- Kodrąb, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f84c944-b523-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
- Identyfikator
- 7722240740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00111327 z dnia 2024-02-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej w Dmeninie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KODRĄB
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 7
1.5.2.) Miejscowość: Kodrąb
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-512
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminakodrab.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminakodrab.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej w Dmeninie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f84c944-b523-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00111327
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026868/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont drogi powiatowej w Dmeninie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00044189
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej w miejscowości Dmenin na odcinku 2440 m w zakresie:
3.1.1. Odcinek od posesji nr 71 do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3925E a następnie aż do wyremontowanego odcinka w kierunku Gminy Radomsko
a) roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa drogi w terenie równinnym – 635 m,
b) mechaniczne ścinanie poboczy o grubości 10 cm – 1270 m2,
c) regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych – 15 szt.,
d) regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych – 12 szt.,
e) roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. 4 cm – na połączeniu nawierzchni – 150,00 m2,
f) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno – 3860,00 m2,
g) Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa wiążąca – grubość po zagęszczeniu 4 cm – 3860,00 m2,
h) Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa wiążąca – za każdy dalszy 1 cm grubości po zagęszczeniu – 3860,00 m2,
i) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno – 3860,00 m2,
j) Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa ścieralna – grubość po zagęszczeniu 3 cm – 3860,00 m2,
k) Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa ścieralna – za każdy dalszy 1 cm grubości po zagęszczeniu – 3860,00 m2,,
l) Podbudowa z kruszywa łamanego o grubości 10 cm – 1270,00 m2,
3.1.2 Odcinek od posesji nr 148 do granicy gminy z Gminą Kobiele Wielkie
a) roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa drogi w terenie równinnym – 1805 m,
b) mechaniczne ścinanie poboczy o grubości 10 cm – 3610 m2,
c) regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych – 53 szt.,
d) regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych – 29 szt.,
e) roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. 4 cm – na połączeniu nawierzchni – 20,00 m2,
f) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno – 9220,00 m2,
g) Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa ścieralna – grubość po zagęszczeniu 3 cm – 9220,00 m2,
h) Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa ścieralna – za każdy dalszy 2 cm grubości po zagęszczeniu – 9220,00 m2,
i) Podbudowa z kruszywa łamanego o grubości 10 cm – 3610,00 m2,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1080186,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1634782,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1080186,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "DROMOST’’ Sp.Jawna J.Łaska,M.Łaska,M.Łaska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7721000583
7.3.4) Miejscowość: Lipie
7.3.5) Kod pocztowy: 97-500
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1080186,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2024-02-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |