„Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1003Z ulicy Warnowskiej w Wisełce”.

POWIAT KAMIEŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00190514
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00190514/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-15 12:33
Lokalizacja
Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea9edcc5-bc27-11ee-b7da-22bd761ba7f3
Identyfikator
9860166259
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00190514 z dnia 2024-02-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1003Z ulicy Warnowskiej
w Wisełce”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KAMIEŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684143

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolińska 7B

1.5.2.) Miejscowość: Kamień Pomorski

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 913823914

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatkamienski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatkamienski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatkamienski.pl, www.bip.powiatkamienski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1003Z ulicy Warnowskiej
w Wisełce”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea9edcc5-bc27-11ee-b7da-22bd761ba7f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00190514

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011754/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 "Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1003Z ulicy Warnowskiej w Wisełce"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00070437

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Wip.272.4.2024.MN.PN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa odcinka, o długości 522 m, istniejącej drogi powiatowej nr 1003Z ulicy Warnowskiej w Wisełce, w granicach pasa drogowego działki nr 78, obręb Wisełka, gmina Wolin.

Zakres inwestycji obejmuje wykonanie frezowania nawierzchni jezdni na części przebudowywanego odcinka, ułożenie w niektórych miejscach warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno-bitumicznej asfaltowej AC16W, ułożenie geokompozytu w celu wzmocnienia konstrukcji nawierzchni, ułożenie nowej warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej asfaltowej AC11S, na całej długości i szerokości wskazanego odcinka.
Szczegółowy opis wskazany został w rozdziale V SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia 13.02.2024r. do godz. 12:00 (termin składania ofert) do Zamawiającego nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu od wykonawcy niepodlegającego wykluczeniu.
Zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 poz. 1605 t.j. ze zm.) - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2024-02-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane