Przebudowa drogi wewnętrznej położonej na dz. nr ewid. 2810 od km 0+000,00 do km 0+912,43 w miejscowości Bratkowice – inwestycja współfinansowana ze środków Lasów Państwowych
Gmina Świlcza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00190821
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00190821/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-15 13:19
- Lokalizacja
- Świlcza, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e985d40c-3352-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5170045613
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00190821 z dnia 2024-02-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej położonej na dz. nr ewid. 2810 od km 0+000,00 do km 0+912,43 w miejscowości Bratkowice – inwestycja współfinansowana ze środków Lasów Państwowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świlcza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582140
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świlcza
1.5.2.) Miejscowość: Świlcza
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-072
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@swilcza.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swilcza.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_swilcza1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej położonej na dz. nr ewid. 2810 od km 0+000,00 do km 0+912,43 w miejscowości Bratkowice – inwestycja współfinansowana ze środków Lasów Państwowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e985d40c-3352-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00190821
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042421/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi wewnętrznej położonej na dz. nr ewid. 2810 od km 0+000,00 do km 0+912,43 w miejscowości Bratkowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00346086/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGI.271.26.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej położonej na dz. nr ewid. 2810 od km 0+000,00 do km 0+912,43 w miejscowości Bratkowice.
2. Zakres robót obejmuje:
1) dostosowanie się do wymagań warunków kontraktu:
a) wykonanie i zatwierdzenie projektu oznakowania i zabezpieczenia robót oraz organizacji ruchu na czas prowadzenia robót wraz z zakupem, ustawieniem, rozbiórką (po zakończeniu robót) oraz utrzymaniem oznakowania w trakcie realizacji robót;
b) dostosowanie do pozostałych wymagań Warunków Kontraktu, Wymagań Ogólnych zawartych w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz szczegółowych STWiORB; spełnienie wymagań zarządców/właścicieli istniejących sieci i innych organów zgodnie z załączonymi do dokumentacji technicznej uzgodnieniami, decyzjami i warunkami technicznymi;
c) wykonanie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ) i programu zapewnienia jakości (PZJ) oraz harmonogramu rzeczowo-finansowego wraz aktualizacją w czasie robót;
2) roboty przygotowawcze:
a) wytyczenie proj. robót w terenie oczyszczenie i przygotowanie pasa drogowego;
b) usunięcie drzew i krzaków;
c) zdjęcie humusu darniny;
d) rozbiórki elementów dróg, ogrodzeń i przepustów;
3) roboty ziemne – wykonanie wykopów / nasypów w gruntach I-V kat.;
4) odwodnienie korpusu drogowego – przepusty pod zjazdami z rur PP;
5) podbudowy – oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych;
6) podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie: wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5 mm stabilizowanego mechanicznie, gr. w-wy 15 cm;
7) ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego cementem;
8) nawierzchnie:
a) nawierzchnie z kruszywa łamanego;
b) nawierzchnie z betonu asfaltowego;
9) roboty wykończeniowe:
a) umocnienie skarp, rowów i ścieków;
b) umocnienie poboczy;
10) roboty teletechniczne: przebudowa infrastruktury ORANGE POLSKA S.A.: przebudowa
i zabezpieczenie istniejących sieci teletechnicznych.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało wszczęte w dniu 13 września 2022 r. Termin składania i otwarcia ofert został wyznaczony na dzień 28 września 2022 r. Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia, tj. kwotę w wysokości 996 155,00 zł brutto. Do upływu terminu składania ofert została złożona tylko 1 oferta przez COLAS Polska Sp. z o.o., 62-070 Palędzie, ul. Nowa 49 na kwotę brutto 996 155,00 zł. Oferta złożona przez COLAS Polska Sp. z o.o., 62-070 Palędzie, ul. Nowa 49 podlega jednak odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.). Treść oferty jest niezgodna z warunkami zamówienia.W kosztorysie ofertowym nie wyceniono z przedmiaru robót pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej położonej na dz. nr ewid. 2810 od km 0+000,00 do km 0+912,43
w miejscowości Bratkowice” załączonego do Specyfikacji Warunków Zamówienia poz. 14.1 tj. pobocza ulepszone kruszywem o gr. w-wy śr. 15 cm – 1 350,00 m2.
Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym to przepisem Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
| 2024-02-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |