„Renowacja i prace konserwatorskie ogrodzenia oraz budynku siedziby Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Władysławów – etap I”

Gmina Władysławów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00190972
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00190972/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-15 13:28
Lokalizacja
Władysławów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f749083b-cbe2-11ee-875e-a22221c84ba7
Identyfikator
6681857643
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00190972 z dnia 2024-02-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Renowacja i prace konserwatorskie ogrodzenia oraz budynku siedziby Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Władysławów – etap I”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Władysławów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019585

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek

1.5.2.) Miejscowość: Władysławów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-710

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632804651

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wladyslawow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wladyslawow.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się wyłącznie w języku polskim w formie elektronicznej przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Renowacja i prace konserwatorskie ogrodzenia oraz budynku siedziby Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Władysławów – etap I”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f749083b-cbe2-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00190972

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062608/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Renowacja i prace konserwatorskie ogrodzenia oraz budynku siedziby Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Władysławów – etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dofinansowania Inwestycji z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków nr Edycja2RPOZ/2023/3137/PolskiLad

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00179563

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPGP.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest renowacja i prace konserwatorskie ogrodzenia oraz budynku siedziby Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Władysławów – etap I. Szczegółowy zakres robót został wyszczególniony w załącznikach do SWZ – dokumentacji projektowej, przedmiarze robót oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak mozliwosci usuniecia błędu w postepowaniu

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-02-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane