Opracowanie dokumentacji projektowych w ramach zadania pn.: „Termomodernizacja budynków z zastosowaniem OZE w obiektach edukacyjnych w powiecie ryckim”,
POWIAT RYCKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00206256
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-16 10:43
- Lokalizacja
- Ryki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5060019023
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
3 przyznane
POWERSUN ENTOS LIMITED I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWALublin, PL
34 000 PLNCOREMATIC ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
37 000 PLNPOWERSUN ENTOS LIMITED I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWALublin, PL
34 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.