Wykonanie ekranu elektromagnetycznego pomieszczenia diatermii w ramach zadania: „modernizacja i rozbudowa Szpitala Bielańskiego
Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00206882
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00206882/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-16 13:14
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-443d27f5-b068-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
- Identyfikator
- 5210530646
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00206882 z dnia 2024-02-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie ekranu elektromagnetycznego pomieszczenia diatermii w ramach zadania: „modernizacja i rozbudowa Szpitala Bielańskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.
1.3.) Oddział zamawiającego: MPRI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010246680
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Gdyńskie 27
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-531
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mpri.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpri.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie ekranu elektromagnetycznego pomieszczenia diatermii w ramach zadania: „modernizacja i rozbudowa Szpitala Bielańskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-443d27f5-b068-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00206882
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00028025
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający planował zakup siatki Fardaya umożliwiający prawidłową pracę diatermii. Zakup zaplanowano w przetargu nieograniczonym wszczętym w maju 2022r. Siatka miała zostać dostarczona wraz z diatermią. W trakcie realizacji zamówienia nie można było zamontować siatki i w porozumieniu z użytkownikiem zmieniono zamówienie na Klatkę Fardaya. W marcu 2023r. wszczęto postępowanie w trybie podstawowym zmieniając na Klatkę Fardaya. W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. Nie zmieniając parametrów powtórzono zamówienie w kwietniu 2023r. w trybie podstawowym. Nie wpłynęła żadna oferta. W związku z okolicznościami na które Zamawiający nie miał wpływu, koniecznością oddania pomieszczenia do użytku, a tym samym koniecznością natychmiastowego wykonania Zamówienia Zamawiający podjął decyzję o udzieleniu zamówienia z wolnej ręki. Z uwagi na specyficzny rodzaj zamówienia, podjęto rozmowy z Wykonawcą: Siltec Sp. z o.o. ul. Parzniewska 12, 05-800 Pruszków. Podstawa: art. 305 ust. 2 ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.260.1.2024.MP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 110900 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie ekranu elektromagnetycznego pomieszczenia diatermii.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Siltec Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220003718
7.3.3) Ulica: Parzniewska 12
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.5) Kod pocztowy: 05-800
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2024-02-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |