Remont dwóch mostów w ciągach dróg gminnych w miejscowościach Rybno i Borowianka
ZARZĄD DRÓG I GOSPODARKI KOMUNALNEJ W KŁOBUCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00207019
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00207019/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-16 13:42
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d6f02712-999a-11ee-9ee7-e2087ac16d09
- Identyfikator
- 5740013278
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie mostówRoboty budowlane w zakresie renowacji mostówRoboty budowlane w zakresie mostów drogowych
Wykonawcy
2 przyznane
JAN ŻURAWSKIKamyk, PL · lot 0
585 621,87 PLNJAN ŻURAWSKIKamyk, PL · lot 1
464 067,41 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00207019 z dnia 2024-02-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dwóch mostów w ciągach dróg gminnych w miejscowościach Rybno i Borowianka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I GOSPODARKI KOMUNALNEJ W KŁOBUCKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150516530
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 81
1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdigk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminaklobuck.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d6f02712-999a-11ee-9ee7-e2087ac16d091.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dwóch mostów w ciągach dróg gminnych w miejscowościach Rybno i Borowianka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6f02712-999a-11ee-9ee7-e2087ac16d09
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00207019
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00068191/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont dwóch mostów w ciągach dróg gminnych w miejscowościach Rybno i Borowianka”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00555678
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WD.261.1.003.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 852262,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie I – Remont mostu JNI 35013390 w ciągu drogi gminnej 470183S – ul. Stawowa w km 0+536 miejscowości Borowianka4.5.3.) Główny kod CPV: 45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.5.) Wartość części: 585621,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie II – Remont obiektu mostowego w ciągu drogi gminnej 470101S km 0+073 JNI 3500035 w miejscowości Rybno4.5.3.) Główny kod CPV: 45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.5.) Wartość części: 464067,41 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 585621,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1529355,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 585621,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych KAMPOL Jan Żurawski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151574681
7.3.3) Ulica: Nadrzeczna 14
7.3.4) Miejscowość: Kamyk
7.3.5) Kod pocztowy: 42-125
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty bitumiczne oraz torkret
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 585621,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 454642,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1401941,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 464067,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych KAMPOL Jan Żurawski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151574681
7.3.3) Ulica: Nadrzeczna 14
7.3.4) Miejscowość: Kamyk
7.3.5) Kod pocztowy: 42-125
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty bitumiczne oraz torkret
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 464067,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-02-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |