Remont więźby dachowej budynku szkoły podstawowej w Dębogórzu wraz z wykonaniem prac naprawczych i remontowych w pomieszczeniach szkoły

GMINA KOSAKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00207260
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00207260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-16 14:43
Lokalizacja
Kosakowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37ddc31d-9b3b-11ee-ba3b-4e891c384685
Identyfikator
5861023761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty budowlaneRoboty rozbiórkoweNakładanie powierzchni kryjącychWykonywanie pokryć dachowychTynkowanieRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

KRYSTIAN WENTAPałubice, PL · lot 0
433 567,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00207260 z dnia 2024-02-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont więźby dachowej budynku szkoły podstawowej w Dębogórzu wraz z wykonaniem prac naprawczych i remontowych w pomieszczeniach szkoły

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSAKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69

1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 586604344

1.5.8.) Numer faksu: 586604301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/gmina_kosakowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont więźby dachowej budynku szkoły podstawowej w Dębogórzu wraz z wykonaniem prac naprawczych i remontowych w pomieszczeniach szkoły

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37ddc31d-9b3b-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00207260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030019/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont więźby dachowej budynku szkoły podstawowej w Dębogórzu wraz z wykonaniem prac naprawczych i remontowych w pomieszczeniach szkoły

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00555379

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.45.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem więźby dachowej budynku Szkoły Podstawowej w Dębogórzu, położonej przy ul. Pomorskiej 30, polegającym na wzmocnieniu istniejącej konstrukcji więźby dachowej oraz prac naprawczych i remontowych w pomieszczeniach szkoły. Planowany remont dotyczy wymiany i/lub naprawy uszkodzonych elementów więźby dachowej oraz naprawy rys i spękań na ścianach i sufitach w części pomieszczeń szkoły zlokalizowanych w rejonie robót dachowych wraz z malowaniem tych pomieszczeń

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 433567,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 597583,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 433567,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOM-WENT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891600045

7.3.4) Miejscowość: Pałubice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 433567,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-02-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane