Świadczenie usług przewozowych dzieci i młodzieży do PSP, PP przy PSP na terenie Gminy Wolin w okresie od dnia 1 września 2023 roku do dnia 30 czerwca 2024 roku

Gminne Biuro Administracyjne Szkół

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00207289
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-02-16 14:49
Lokalizacja
Wolin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8551176377
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

3 przyznane

EMILBUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwinoujście, PL
144 000 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KAMIEŃ POMORSKIKamień Pomorski, PL
154 600 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KAMIEŃ POMORSKIKamień Pomorski, PL
154 600 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.