„Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi z podziałem na sześć części."
GMINA MIEJSKA RUMIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00002264
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-04 09:42
- Lokalizacja
- Rumia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882367750
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeJajaProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbProdukty drobioweProdukty głęboko mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
Wykonawcy
6 przyznanych
JULITA LAGAWładysławowo, PL
105 000 PLNDAMIAN SKIERKARumia, PL
15 000 PLNTOMASZ LIEDERReda, PL
45 000 PLNADAM KUMMERRUMIA, PL
95 000 PLNIGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkórcz, PL
25 000 PLNALEKSANDRA ADAMOWICZKobylnica, PL
45 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.