Usługa transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych segregowanych pochodzących z nieruchomości położonych na terenie gminy głogów małopolski i obsługiwanych przez EkoGłog Sp. z o.o w 2022 roku.
EkoGłog
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00016284
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-13 10:19
- Lokalizacja
- Głogów Małopolski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5170361395
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wywozu odpadówUsługi związane z odpadami
Wykonawcy
2 przyznane
FCC TARNOBRZEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL
174 960 PLNGOSPODARKA KOMUNALNA W BŁAŻOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBłażowa, PL
174 960 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.