Wykonanie robót rozbiórkowych związanych z realizacją inw: Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego oraz bud. zaplecza socj.
GMINA PYSZNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00001630
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00001630/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-04 07:57
- Lokalizacja
- Pysznica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-81e1d558-37d7-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 8652397341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00001630 z dnia 2022-01-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót rozbiórkowych związanych z realizacją inw: Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego oraz bud. zaplecza socj.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PYSZNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409117
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 322
1.5.2.) Miejscowość: Pysznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-403
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 841 00 04
1.5.8.) Numer faksu: 15 841 00 17
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pysznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pysznica.bip.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-81e1d558-37d7-11ec-a3fb-0a24f8cd532c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót rozbiórkowych związanych z realizacją inw: Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego oraz bud. zaplecza socj.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81e1d558-37d7-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00001630
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003774/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Wykonanie robót rozbiórkowych związanych z realizacją inw: Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego oraz bud. zaplecza socj.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250658/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.III.271.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 161830,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie:
Wykonanie robót rozbiórkowych związanych z realizacją inwestycji: Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego oraz budynku zaplecza socjalnego
2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111300-1 Roboty rozbiórkowe
45113000-2 Roboty na placu budowy
3. Opis przedmiotu zamówienia:
Zamówienie pn.: „Wykonanie robót rozbiórkowych związanych z realizacją inwestycji: Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego oraz budynku zaplecza socjalnego” obejmuje:
a) Rozbiórkę budynku produkcyjno – magazynowego wraz z fundamentami;
b) Wyburzenie zasieków żelbetowych wraz z fundamentami;
c) Wyburzenie nieczynnego zbiornika na nieczystości ciekłe – komora żelbetowa
d) Demontaż części terenów utwardzonych – warstwa asfaltu i podbudowy.
W zakres przedmiotu zamówienia i obowiązków Wykonawcy wchodzi również przekruszenie gruzu betonowego i ceglanego oraz asfaltu powstałego z rozbiórki i transport na miejsce wskazane przez Zamawiającego na odległość do 5 km od terenu robót. Gruz należy przekruszyć do frakcji 0-60 mm.
Wykonawca na własny koszt zutylizuje pozostałe materiały powstałe z rozbiórki tj. przede wszystkim elementy stalowe, papę i izolację z pokrycia dachowego oraz inne materiały. Wykonawca zobowiązany jest uzyskać administracyjne potwierdzenia utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i przedstawić je Zamawiającemu najpóźniej w dniu odbioru robót.
Zamawiający przed rozpoczęciem robót dokona odłączenia rozbieranego budynku od sieci gazowej, elektrycznej i wodociągowej.
4. Lokalizacja robót: Gmina Pysznica, miejscowość Pysznica. Działka nr ewid. 3061/4 Lokalizację można również ustalić korzystając z systemu informacji publicznej gminy Pysznica: http://pysznica.e-mapa.net.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakres prac niezbędnych do wykonania zamówienia z wyszczególnieniem pozycji tworzących zamówienie oraz wymagania Zamawiającego dotyczące parametrów technicznych określają: Dokumentacja projektowa, Szczegółowa Specyfikacja Techniczna oraz Przedmiary robót załączone do niniejszej SWZ – załączniki nr 8 i 9 do SWZ.
6. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, a w szczególności ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U.2020.1333 t. j. z dnia 2020.08.03), ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U.2020.1740 t. j. z dnia 2020.10.08) oraz ustawie z dnia 11 września 2021 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 z dnia 2021.06.24).Wykonawca robót musi zapewnić wykonanie robót zgodnie z prawem polskim, w szczególności z przepisami techniczno-budowlanymi, przepisami dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz przepisami dotyczącymi wyrobów, materiałów stosowanych w budownictwie.
7. Użyte w opisie przedmiotu zamówienia nazwy własne nie mają na celu naruszenia art. 16 i 99 ustawy Pzp, a mają za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza możliwość zastosowania innych materiałów lub sprzętu, pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w opisie przedmiotu zamówienia. Rozwiązanie równoważne jest także dopuszczalne w sytuacji, gdyby wyraz „równoważny” lub „równoważne” nie znalazło się w opisie przedmiotu zamówienia.
8. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z dokumentacji projektowej, sztuki budowlanej oraz koszty związane z urządzeniem (zorganizowaniem zaplecza), utrzymaniem i zabezpieczeniem terenu budowy w tym ogrodzenia terenu robót, zapewnienia bezpiecznych warunków realizacji robót i przestrzegania przepisów BHP na terenie robót. Przed przystąpieniem do robót Wykonawca zobowiązany jest do opracowania planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz planu zagospodarowania placu budowy.
9. Wykonawca robót zobowiązany jest do wykonania wszystkich robót/wymagań określonych w szczegółowych specyfikacjach technicznych, które nie mają odzwierciedlenia w przedmiarze robót. Zamawiający nie dopuszcza możliwości roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego oszacowania ceny lub pominięcia kosztów i innych czynników mających lub mogących mieć wpływ na cenę.
10. Zamawiający dopuszcza możliwość odbycia przez wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
Termin i zasady udziału w wizji lokalnej lub sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego:
Wizji lokalnej lub sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów można dokonać najpóźniej na jeden dzień przed upływem terminu składania ofert, po dokonaniu zgłoszenia u Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45113000-2 - Roboty na placu budowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85945,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 593076,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85945,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fasti Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366258887
7.3.3) Ulica: ul. Wspólna 63B/2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-687
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85945,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2022-01-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |