Budowa Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego przy ul. Przyszłości w Szczecinie
Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00001749
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00001749/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-04 08:16
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-258eba37-19f7-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8521850722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00001749 z dnia 2022-01-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego przy ul. Przyszłości w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 46 13 692
1.5.8.) Numer faksu: 91 430 91 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@stbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp/stbs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego przy ul. Przyszłości w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-258eba37-19f7-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00001749
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185709/05
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Tp 41/DI/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 7459986,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja przedsięwzięcia inwestycyjnego pn.: „Budowa Centrum Opiekuńczo – Mieszkalne przy ul. Przyszłości w Szczecinie” (COM),
2. Zakres zamówienia obejmuje budowę budynku Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego o pow. netto 897,84 m2 z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną oraz z dostawą i montażem /rozmieszczeniem wyposażenia, zsusytuowanego na działce nr 278/2 przy ul. Przyszłości w Szczecinie stanowiącej własność Gminy Miasto Szczecin i przeznaczonego dla 20 dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, z częścią wspólną stanowiącą strefę integracji, z której zapewniono dojście do czterech modułów mieszkalnych, w zakresie rzeczowym ujętym w projektach budowlanych i wykonawczych, przedmiarach robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (STWiOR), specyfikacji technicznej odbioru dostaw i montażu (STODiM) zawartych w opracowaniach projektowych:
a) dokumentacja projektowa pn.: „Centrum Opiekuńczo – Mieszkalne” opracowana przez ARTOP Pracownia Projektowa Iwona Kaczyńska, adres: Zuzanny 13/1, 71-032 Szczecin, lipiec /październik 2020 r.,
b) dokumentacja projektowa (PB) zjazdu z drogi publicznej oraz przebudowy chodnika (działka 225/2 dr) - na podstawie dokumentacji projektowo-kosztorysowej opracowanej przez ARTOP Pracownia Projektowa Iwona Kaczyńska, adres: Zuzanny 13/1, 71-032 Szczecin, czerwiec 2020 r.
c) Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45120000-4 - Próbne wiercenia i wykopy
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45213240-7 - Roboty budowlane w zakresie gospodarskich obiektów budowlanych
45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7912090,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8733396,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7912090,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: hd construction sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552374915
7.3.3) Ulica: Jagiellońska 67
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-382
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Instalacje elektryczne; Instalacje sanitarne
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7912090,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 370 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Zamawiający: Gmina Miasto Szczecin Plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin, reprezentowana przez Inwestora zastępczego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1a, 70-302 Szczecin, NIP: 852-18-50-722, REGON: 811015666 działającego na podstawie pełnomocnictwa Gminy Miasto Szczecin z dnia 08.09.2021 r. udzielonego w związku z zawartą w dniu 08.09.2021 r. umową nr WSS-I/I-STBS/2021/AM, CRU 21/0002582 o zastępstwo inwestycyjne przy realizacji zadania pn. „Centrum Opiekuńczo Mieszkalne przy ul. Przyszłości w Szczecinie”.2. Inwestycja jest dofinansowana ze środków Funduszu Solidarnościowego z przeznaczeniem na realizację zadania w zakresie utworzenia ośrodka wsparcia, zwanego „Centrum opiekuńczo – mieszkalne” w ramach umowy nr 612/ZPS-4/Com/2021 z dnia 17.08.2021 r. zawartej pomiędzy Wojewodą Zachodniopomorskim a Gminą Miasto Szczecin.
| 2022-01-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |