„Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych dwusegmentowych w Pełczycach”

GMINA PEŁCZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00003992
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00003992/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-04 14:07
Lokalizacja
Pełczyce, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a141ed6-5f1c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
5941532878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy domówRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychIzolowanie dachuFundamentowanieŚciany nośneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie windIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie podłógRoboty elewacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00003992 z dnia 2022-01-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych dwusegmentowych w Pełczycach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PEŁCZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966964

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Bursztynowy 2

1.5.2.) Miejscowość: Pełczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-260

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 95 768 50 38

1.5.8.) Numer faksu: 95 768 51 18

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@pelczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pelczyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych dwusegmentowych w Pełczycach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a141ed6-5f1c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00003992

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001490/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa dwóch budynków wielorodzinnych dwusegmentowych w Pełczycach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00321170/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.21.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego (dwusegmentowego) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Ogrodowej w Pełczycach (działka nr 458/5 i nr 78 obręb 0009 Pełczyce). Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego (dwusegmentowego) wykonanego "pod klucz", tj. do bezpośredniego zamieszkania przez najemców wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Budynek został zaprojektowany z dwóch segmentów, w budynku przewidziano 30 lokali mieszkalnych z wbudowanymi garażami. Ponadto przewidziano zagospodarowanie terenu (dojścia, dojazdy, mała architektura, zieleń).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45211300-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy domów

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45261410-1 - Izolowanie dachu

45262210-6 - Fundamentowanie

45262620-3 - Ściany nośne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45313100-5 - Instalowanie wind

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.5.) Wartość części: 5440001,63 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego (dwusegmentowego) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Starogrodzkiej w Pełczycach (działka nr 57/54 i nr 57/53 obręb 0009 Pełczyce) wraz z utwardzeniem 600 m2 działki nr 57/53 obr. 0009 Pełczyce.
Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego (dwusegmentowego) wykonanego "pod klucz" tj. do bezpośredniego zamieszkania przez najemców wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Budynek został zaprojektowany z dwóch segmentów, w budynku przewidziano 30 lokali mieszkalnych z wbudowanymi garażami. Ponadto przewidziano zagospodarowanie terenu (dojścia, dojazdy, mała architektura, zieleń).
Dodatkowo w zakres zamówienia wchodzi posadowienie 5 lamp oświetleniowych na słupach - oświetlenie uliczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45211300-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy domów

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45261410-1 - Izolowanie dachu

45262210-6 - Fundamentowanie

45262620-3 - Ściany nośne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45313100-5 - Instalowanie wind

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.5.) Wartość części: 5592779,41 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie płynęła żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie płynęła żadna oferta.

2022-01-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane