Wykonanie projektu i budowy doświetlenia przejść dla pieszych na drogach powiatowych Powiatu Pruszkowskiego

Powiat Pruszkowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00003973
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00003973/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-04 14:03
Lokalizacja
Pruszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2eadf699-0fb6-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5342405501
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE 'EUROASFALT' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z/S W OLSZTYNIEOlsztyn, PL · lot 0
176 221,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00003973 z dnia 2022-01-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie projektu i budowy doświetlenia przejść dla pieszych na drogach powiatowych Powiatu Pruszkowskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pruszkowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013267144

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Drzymały 30

1.5.2.) Miejscowość: Pruszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227381470

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publicne@powiat.pruszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.pruszkow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_pruszkow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie projektu i budowy doświetlenia przejść dla pieszych na drogach powiatowych Powiatu Pruszkowskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2eadf699-0fb6-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00003973

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002190/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa sygnalizacji świetlnych i doświetleń przejść dla pieszych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172221/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.24.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 142276,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu i budowy doświetlenia przejść dla pieszych na drogach powiatowych Powiatu Pruszkowskiego w zakresie zaprojektowania oraz wybudowania doświetleń przejść dla pieszych w Brwinowie na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 3127W ul. Sportowej i drogi gminnej nr 311414W ul. Żwirowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących oraz w Piastowie na drodze powiatowej nr 3129W ul. Dworcowej przy parkingu P+R/ postoju TAXI.

Pozostałe warunki realizacji zamówienia określa PFU załącznik B do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik A do SWZ

Przedmiot zamówienia należy zrealizować z uwzględnieniem potrzeb wszystkich użytkowników, w tym zapewnienia dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z minimalnymi wymogami, o których mowa w art. 6 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami oraz ze standardami dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Uwaga !

Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, ani nie wymaga odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej.
Natomiast Zamawiający informuje o możliwości dokonania przez Wykonawców wizji lokalnej terenu budowy i jego otoczenia. W takim przypadku koszty jej dokonania ponosi Wykonawca.
Przed dokonaniem wyceny i złożeniem oferty, Zamawiający rekomenduje sprawdzenie warunków w terenie.

Na używane materiały Wykonawca powinien posiadać dokumenty potwierdzające właściwości, parametry oraz zgodność z obowiązującymi w tym zakresie normami i innymi przepisami prawa. Gospodarkę odpadami wykonawca będzie prowadził zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zamawiający wymaga od Wykonawcy dokumentowania postępów budowy za pomocą dokumentacji fotograficznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176221,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183393,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176221,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo- Produkcyjne “Euroasfalt” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 739-020-65-51

7.3.3) Ulica: ul. Smętka 15/11

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-077

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176221,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-01-06
2022-01-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane