Konserwacja i bieżące utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Celestynów w 2021 roku.
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Celestynów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00004386
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00004386/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-04 15:12
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8280cb8d-415f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5320101461
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00004386 z dnia 2022-01-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja i bieżące utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Celestynów w 2021 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Celestynów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010158302
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Obrońców Pokoju 58
1.5.2.) Miejscowość: Celestynów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 789 70 03
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: celestynow@warszawa.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-celestynow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-celestynow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja i bieżące utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Celestynów w 2021 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8280cb8d-415f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00004386
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00069594/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Konserwacja i bieżące utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Celestynów w 2021r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00263718/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 463821,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na utrzymaniu i konserwacji odcinków dróg leśnych, które uległy zdeformowaniu poprzez koleiny, wyboje, ubytki w nawierzchni drogi. Prace polegać będą w szczególności na: profilowaniu dróg (wyrównaniu nawierzchni, nadaniu odpowiednich spadków poprzecznych za pomocą równiarki), naprawie nawierzchni dróg poprzez dowiezienie oraz rozplantowanie kruszywa wraz z zagęszczeniem przy pomocy sprzętu budowlanego oraz likwidacji zawyżeń poboczy w celu odprowadzenia stagnującej wody z nawierzchni.Część 1. Utrzymanie i konserwacja dróg leśnych na terenie Leśnictwa Zbójna Góra:
W trakcie wykonywania robót utrzymaniowych zaplanowano do wbudowania 925 ton kruszonego gruzu betonowego o frakcji 0/63 mm, 75 ton kruszywa łamanego naturalnego ze skał dolomitowych o frakcji 0-32 mm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 82937,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na utrzymaniu i konserwacji odcinków dróg leśnych, które uległy zdeformowaniu poprzez koleiny, wyboje, ubytki w nawierzchni drogi. Prace polegać będą w szczególności na: profilowaniu dróg (wyrównaniu nawierzchni, nadaniu odpowiednich spadków poprzecznych za pomocą równiarki), naprawie nawierzchni dróg poprzez dowiezienie oraz rozplantowanie kruszywa wraz z zagęszczeniem przy pomocy sprzętu budowlanego oraz likwidacji zawyżeń poboczy w celu odprowadzenia stagnującej wody z nawierzchni.Część 2. Utrzymanie i konserwacja dróg leśnych na terenie Leśnictwa Celestynów
W trakcie wykonywania robót utrzymaniowych zaplanowano do wbudowania 2 805 ton kruszonego gruzu betonowego o frakcji 0/63 mm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 228356,65 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na utrzymaniu i konserwacji odcinków dróg leśnych, które uległy zdeformowaniu poprzez koleiny, wyboje, ubytki w nawierzchni drogi. Prace polegać będą w szczególności na: profilowaniu dróg (wyrównaniu nawierzchni, nadaniu odpowiednich spadków poprzecznych za pomocą równiarki), naprawie nawierzchni dróg poprzez dowiezienie oraz rozplantowanie kruszywa wraz z zagęszczeniem przy pomocy sprzętu budowlanego oraz likwidacji zawyżeń poboczy w celu odprowadzenia stagnującej wody z nawierzchni.Część 3. Utrzymanie i konserwacja dróg leśnych na terenie Leśnictwa Czarci Dół i Leśnictwa Sobienie
W trakcie wykonywania robót utrzymaniowych zaplanowano do wbudowania:
1) na terenie Leśnictwa Czarci Dół 540 ton kruszonego gruzu betonowego o frakcji 0/63 mm oraz 8 godzin pracy równiarki.
2) na terenie Leśnictwa Sobienie 105 ton kruszonego gruzu betonowego o frakcji 0/63 mm, 81 ton kruszywa naturalnego łamanego o frakcji 0-32 mm oraz 450 mb skarpowania rowów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 66803,14 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na utrzymaniu i konserwacji odcinków dróg leśnych, które uległy zdeformowaniu poprzez koleiny, wyboje, ubytki w nawierzchni drogi. Prace polegać będą w szczególności na: profilowaniu dróg (wyrównaniu nawierzchni, nadaniu odpowiednich spadków poprzecznych za pomocą równiarki), naprawie nawierzchni dróg poprzez dowiezienie oraz rozplantowanie kruszywa wraz z zagęszczeniem przy pomocy sprzętu budowlanego oraz likwidacji zawyżeń poboczy w celu odprowadzenia stagnującej wody z nawierzchni.Część 4. Utrzymanie i konserwacja dróg leśnych na terenie Leśnictwa Rogalec
W trakcie wykonywania robót utrzymaniowych zaplanowano do wbudowania 1 020 ton kruszonego gruzu betonowego o frakcji 0/63 mm oraz 5 godzin pracy równiarki. Prace obejmują również naprawę przepustu betonowego poprzez wymianę załamanych betonowych kręgów na odcinku o długości ok 1 mb. (parametry przepustu: 5mb, średnica 40 cm.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 85725,18 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90220,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121185,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90220,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo - Handlowy Adam Jasiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250950766
7.3.3) Ulica: ul. Jana Pawła II 39
7.3.4) Miejscowość: Poświętne
7.3.5) Kod pocztowy: 05-326
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90220,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 255 ust. 2 „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.”
Na przedmiotową część postępowania wpłynęła jedna oferta Konsorcjum firm: F.H.U. “BRUK-BUD” Piotr Skoczek oraz Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Otwocku Sp. z o.o., która została odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt 2 lit.c. ustawy PZP. Wykonawca nie złożył w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie podmiotowych środków dowodowych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217328,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 217328,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86370,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86370,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86370,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budmax sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231472828
7.3.3) Ulica: ul. Błońska 52
7.3.4) Miejscowość: Tarczyn
7.3.5) Kod pocztowy: 05-555
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86370,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 255 ust. 3 „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu oferty najkorzystniejszej.”
Złożona na przedmiotową cześć oferta firmy BUDMAX Sp. z o.o. przekracza kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124365,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124365,30 PLN
| 2022-01-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |