Remont nawierzchni chodnika w ciągu ul. Kolejowej w Wołowie (dz nr 3/1 AM34, dz nr 21/4 AM33, Wołów)

Gmina Wołów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00004182
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00004182/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-04 14:37
Lokalizacja
Wołów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d44d660-5279-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
9880177496
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00004182 z dnia 2022-01-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni chodnika w ciągu ul. Kolejowej w Wołowie (dz nr 3/1 AM34, dz nr 21/4 AM33, Wołów)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 34

1.5.2.) Miejscowość: Wołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71 319 13 05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wolow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wolow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni chodnika w ciągu ul. Kolejowej w Wołowie (dz nr 3/1 AM34, dz nr 21/4 AM33, Wołów)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d44d660-5279-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00004182

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005011/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Remont nawierzchni chodnika w ciągu ul. Kolejowej w Wołowie (dz nr 3/1 AM34, dz nr 21/4 AM33, Wołów)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00293124/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Gmina Wołów zamierza udzielić zamówienia Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o.
Zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt. 11 Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia wolnej ręki, w przypadku gdy zamówienie udzielane jest przez Zamawiającego, o którym mowa w art. 4, osobie prawnej, jeżeli spełnione są łącznie warunki wskazane w art. 214 ust. 1 pkt 11 ppkt a-c. Zgodnie z oświadczeniem złożonym w dniu 10.11.2021 przez PGK w Wołowie spółka z o.o. Wykonawca spełnia warunki ustawowe określone w art. 214 ust.1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.33.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje wykonanie remontu nawierzchni chodnika w obrębie ul. Kolejowej w Wołowie (dz. Nr 3/1 AM34 Obręb Wołów, dz. Nr 21/4 AM33 Obręb Wołów)
- Rozebranie obrzeży betonowych i ław
- Rozebranie nawierzchni betonowych
- Wykonanie koryta na pełnej szerokości
- Wykonanie ławy pod obrzeża betonowe
- Posadowienie obrzeży betonowych
- Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża
- Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego gr 10 cm
- Podsypka cementowo-piaskowa gr 3 cm
- Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 01.12.2021 r. Zamawiający przesłał do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o. Zaproszenie do udziału w negocjacjach. Termin negocjacji został ustalony na dzień 14.12.2021 r. W wyznaczonym terminie na negocjacjach nie pojawił się przedstawiciel Wykonawcy. W dniu 16.12.1021 r. Zamawiający zwrócił się do Wykonawcy z prośbą o wskazanie powodu nie przystąpienia do negocjacji. W odpowiedzi Wykonawca wyjaśnił iż nie było możliwości uczestnictwa przedstawiciela Wykonawcy w zaplanowanym terminie. Wykonawca nie zdeklarował chęci dalszego uczestnictwa w postępowaniu. W związku z powyższym Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.
2022-01-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane