Wykonanie dokumentacji wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę i budową abonenckiego przyłącza SN
Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczytnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00005319
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00005319/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-05 10:18
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-634fb841-8587-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7451593187
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne elektryczneRoboty remontowe i renowacyjneDoradcze usługi inżynieryjne i budowlane
Wykonawcy
3 przyznane
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00005319 z dnia 2022-01-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dokumentacji wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę i budową abonenckiego przyłącza SN
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczytnie
1.3.) Oddział zamawiającego: ZOZ Szczytno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 519483005
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. M.C. Skłodowskiej12
1.5.2.) Miejscowość: Szczytno
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 896232141
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sszewczyk@szpital.szczytno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.szczytno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital-szczytno.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę i budową abonenckiego przyłącza SN2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-634fb841-8587-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00005319
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007357/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie dokumentacji wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę i budową abonenckiego przyłącza SN do proj. abonenckiej stacji transformatorowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00017695/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZOZ-3A/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1114380 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 960000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1: Budowa abonenckiego przyłącza SN wraz z projektem4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 822000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2.- wykonanie oświetlenia dojazdów do proj. stacji transformatorowej oraz tymczasowego oddziału Covid. Linia oświetleniowa kablowa o długości około 280m, ilość słupów oświetleniowych około 14
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 64000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3.Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach w/w zadania 1 i 2
4.5.3.) Główny kod CPV: 71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-01-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |