„Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych – w sezonie 2021/2022” - II postępowanie
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SŁUPSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00006630
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-05 13:47
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8392573515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
10 przyznanych
ARKADIUSZ SZCZEPOCKISłupsk, PL
58 320 PLNANDRZEJ ŁÓJKuleszewo, PL
48 681 PLNARKADIUSZ SZCZEPOCKISłupsk, PL
72 900 PLNARKADIUSZ SZCZEPOCKISłupsk, PL
58 320 PLNARKADIUSZ SZCZEPOCKISłupsk, PL
54 675 PLNEUGENIUSZ KRYCKIDębnica Kaszubska, PL
41 310 PLNJAROSŁAW WYKADębnica Kaszubska, PL
6755,4 PLNKAMIL ROMANOWSKISmołdzino, PL
44 226 PLNGRZEGORZ KOPCIŃSKIWicko, PL
41 310 PLNKAMIL ROMANOWSKISmołdzino, PL
38 758,5 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.