Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej w Norwegii

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00127390
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00127390/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-03 10:20
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a919cfc2-7b76-4e09-a0f2-e4c42b030fd1
Identyfikator
7393241393
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Organizacja wycieczek

Wykonawcy

1 przyznane

CRISTAL TRAVELNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄEŁK, PL · lot 0
184 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00127390 z dnia 2025-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej w Norwegii

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511388224

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mariańska 3A

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-052

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: (89) 527 44 62

1.5.8.) Numer faksu: (89) 527 44 62

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@medyk.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://medyk.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a919cfc2-7b76-4e09-a0f2-e4c42b030fd1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej w Norwegii

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a919cfc2-7b76-4e09-a0f2-e4c42b030fd1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00127390

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00061300/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Kompleksowa organizacja zagranicznej wizyty studyjnej w Norwegii

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia wykonywany będzie w związku z projektem realizowanym w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) finansowanego z Funduszu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063926

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.321.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 256000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową organizację 5-dniowej zagranicznej wizyty studyjnej dla 25 osób w Norwegii.
2. Termin organizacji wizyty studyjnej – wyjazd musi nastąpić w dniach 10, 11 lub 12 sierpnia 2025 r.
3. Miasta w Norwegii objęte wizytą studyjną: Bergen, Haugesund, Skudeneshavn, Stavanger.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ.
5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
6. Przedmiot zamówienia wykonywany będzie w związku z projektem realizowanym w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) finansowanego z Funduszu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności – nabór pt. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 480000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cristal Travelnet Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751482416

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 34

7.3.4) Miejscowość: Ełk

7.3.5) Kod pocztowy: 19-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin organizacji wizyty studyjnej – wyjazd musi nastąpić w dniach 10, 11 lub 12 sierpnia 2025 r.
2025-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi