Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej z miejscowości Bydlino do oczyszczalni ścieków w Słupsku

"WODOCIĄGI SŁUPSK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00127396
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00127396/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-03 10:21
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05558a58-f4f8-4238-8212-3a7686e4878d
Identyfikator
8390005592
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi pomiarowe

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ BUDZIAKWarszawa, PL · lot 0
263 220 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00127396 z dnia 2025-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej z miejscowości Bydlino do oczyszczalni ścieków w Słupsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "WODOCIĄGI SŁUPSK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528472

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Elizy Orzeszkowej 1

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jrp@wodociagi.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wodociagi.slupsk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wodociagi_slupsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej z miejscowości Bydlino do oczyszczalni ścieków w Słupsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05558a58-f4f8-4238-8212-3a7686e4878d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00127396

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane jest ze środków WFOŚiGW w ramach Projektu pn. „Szlamnik – poprawa efektywności pracy oczyszczalni ścieków”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00018387

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WN1/0011/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 214000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla planowanej inwestycji pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej z miejscowości Bydlino do oczyszczalni ścieków w Słupsku”.
2. Inwestycja będzie realizowana na obszarze Gminy Redzikowo (dawna gmina Słupsk), od miejscowości Bydlino do oczyszczalni ścieków w Słupsku. Planowany przebieg kolektora ściekowego zlokalizowany będzie w obrębach geodezyjnych: Bydlino, Włynkówko, Włynkowo, Swochowo, Siemianice w Gminie Redzikowo oraz w obrębie nr 0002 w Słupsku. Teren, na którym realizowana będzie inwestycja jest częściowo zabudowany, głównie zabudowa mieszkalna; część stanowią tereny rolne i leśne. Planowane jest przejście kolektora pod rzeką Słupią. Na terenach obrębów geodezyjnych Bydlino i Włynkowo oraz na terenie miasta Słupsk w obrębie planowanej inwestycji obowiązują uchwalone miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie w szczególności:
1) Uszczegółowienie wytycznych inwestorskich dotyczących planowanego przedsięwzięcia oraz pozyskanie materiałów niezbędnych do wykonania dokumentacji,
2) Koncepcja techniczna,
3) Pozyskanie map do celów projektowych dla ostatecznie wybranej lokalizacji trasy sieci kanalizacyjnej,
4) Wykonanie badań geotechnicznych w wymaganym zakresie, w miejscach posadowienia przepompowni, komór, rurociągu,
5) Uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszystkich wymaganych prawem decyzji poprzedzających wydanie pozwolenia na budowę, w szczególności:
 decyzji środowiskowej,
 zgód na lokalizację inwestycji na obszarach nie objętych MPZP,
 uzgodnienie lokalizacji i uzyskanie zgód na dysponowanie terenem do celów budowlanych od właścicieli terenu,
6) Projekt budowlany, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego, Dz.U. 2021 poz. 2454,
7) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę,
8) Projekt wykonawczy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego, Dz.U. 2021 r. poz. 2454
9) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii 1 z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego, Dz.U. 2021 r. poz. 2454,
10) Szacowanie kosztów inwestycji zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym, Dz.U. 2021 r. poz. 2458,
11) Sprawowanie nadzoru autorskiego.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w części III Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71355000-1 - Usługi pomiarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 263220,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485850,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 263200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO INŻYNIERYJNO PROJEKTOWE BIPROJEKT PAWEŁ BUDZIAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8121771060

7.3.3) Ulica: ul. Jordanowska 12

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-204

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263220,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2025-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi