Zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników i zatok autobusowych w granicach administracyjnych Gminy Celestynów w sezonie zimowym 2021/2022 r. Część 1-6
GMINA CELESTYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00006379
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-05 13:10
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5321057650
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
5 przyznanych
BUDMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCELSTYNÓW, PL
62 000 PLNBUDMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCELSTYNÓW, PL
62 000 PLNBUDMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCELSTYNÓW, PL
27 000 PLNTOMIRAF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWola Karczewska, PL
4000 PLNTOMIRAF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWola Karczewska, PL
5000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.