Zaproj.wielobranżowej dok.bud.,modernizacja placu zabaw,boiska,bud.kącika dla seniora z siłownią, wykonanie z montażem przyłączy,oświetlenia,bud. chodnika przy budynku przy ul.Nowy Świat 10 w Poznaniu

ZARZĄD KOMUNALNYCH ZASOBÓW LOKALOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00006422
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00006422/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-05 13:16
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d4a3eaa-4d53-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
2090002942
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaNaprawa boisk sportowychNaprawa terenów rekreacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneWznoszenie ogrodzeńUsługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00006422 z dnia 2022-01-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaproj.wielobranżowej dok.bud.,modernizacja placu zabaw,boiska,bud.kącika dla seniora z siłownią, wykonanie z montażem przyłączy,oświetlenia,bud. chodnika przy budynku przy ul.Nowy Świat 10 w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD KOMUNALNYCH ZASOBÓW LOKALOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302538131

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Matejki 57

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-770

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zkzl.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zkzl_poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaproj.wielobranżowej dok.bud.,modernizacja placu zabaw,boiska,bud.kącika dla seniora z siłownią, wykonanie z montażem przyłączy,oświetlenia,bud. chodnika przy budynku przy ul.Nowy Świat 10 w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d4a3eaa-4d53-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00006422

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00282995/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.201.79.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie wielobranżowej dokumentacji budowlanej i wykonanie modernizacji placu zabaw oraz wielofunkcyjnego boiska, a także budowa kącika dla seniora z siłownią, wykonanie wraz z montażem przyłączy i oświetlenia oraz budowa chodnika wzdłuż budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Nowy Świat 10 w Poznaniu, a w szczególności:
1) opracowanie na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (zwanego dalej PFU): Projektu budowlanego obejmującego Projekt zagospodarowania terenu, Projekt architektoniczno – budowlany i Projekt techniczny, a także opracowanie operatu ochrony środowiska, wykonanie inwentaryzacji oraz waloryzacji zieleni oraz innych dokumentów i opracowań wskazanych w treści Umowy lub w PFU wraz z uzyskaniem map do celów projektowych oraz ich aktualizacją, warunków, uzgodnień i pozwoleń, niezbędnych do sporządzenia Projektu budowlanego,
2) uzyskanie na podstawie Projektu zagospodarowania terenu i Projektu architektoniczno – budowlanego, operatu o ochronie środowiska, o których mowa w pkt 1 powyżej, zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu na podstawie art. 30 ust. 6 Prawa budowlanego,

3) pełnienie czynności nadzoru autorskiego nad realizacją robót, stanowiących przedmiot Umowy w zakresie sporządzonej w ramach przedmiotu Umowy Dokumentacji, zwanym dalej Nadzorem autorskim,
4) realizacja robót budowlanych na podstawie Dokumentacji oraz wykonanie dokumentacji powykonawczej, o której mowa w § 8 ust. 6 pkt 4 lit. a Umowy (zwana dalej Dokumentacją Powykonawczą).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45236290-9 - Naprawa terenów rekreacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

ponieważ wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegały odrzuceniu
2022-01-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane