zakup mat. zużywalnych w 3 cz.: A – drobny sprzęt lab. w ramach projektu HIGHCHEM , nr POWR.03.02.00-00-I020/17 B i C– drobny sprzęt lab. w ramach projektu CHEMINTER ,nr POWR.03.02.00-00-I026/16
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00007648
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-07 09:16
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7770006350
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Laboratoryjne wyroby szklane
Wykonawcy
3 przyznane
ALTIUM INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6079,64 PLNLABIT S.C., ANDRZEJ BARTOSIAK, WOJCIECH KOPERKoczargi Nowe, PL
10 086 PLNPIK INSTRUMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
2836,38 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.