Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka

Zakład Gospodarki Komunalnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00007692
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-07 09:53
Lokalizacja
Nowa Wieś Wielka, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5542251126
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

7 przyznanych

DARIUSZ CABAŃSKIPrądocin, PL
93,96 PLN
TRANS Anna BagrowskaPrądocin, PL
112,32 PLN
MIROSŁAW ROMIŃSKIDziemionna, PL
91,8 PLN
WŁADYSŁAW RADZIĘDADziemionna, PL
91,8 PLN
MIROSŁAW ROMIŃSKIDziemionna, PL
972 PLN
MIROSŁAW ROMIŃSKIDziemionna, PL
91,8 PLN
TRANS Anna BagrowskaPrądocin, PL
112,32 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.