Świadczenie usług cateringowych dla podopiecznych MOPS w Będzinie, dla pensjonariuszy DDPS wraz z filią oraz Schroniska dla Bezdomnych Mieszkańców Miasta Będzina oraz dla podopiecznych CUS
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00007955
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-07 13:38
- Lokalizacja
- Będzin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6251432800
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi dowożenia posiłków
Wykonawcy
3 przyznane
ELŻBIETA JANIKBędzin, PL
316 245,6 PLNELŻBIETA JANIKBędzin, PL
316 245,6 PLNELŻBIETA JANIKBędzin, PL
115 823,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.