Modernizację rozdzielni energetycznej w budynku DE Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w Krakowie przy ul. Krzemionki 30
Telewizja Polska Spółka Akcyjna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00007968
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00007968/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-07 13:49
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ef57219-0b1d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5210412987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00007968 z dnia 2022-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizację rozdzielni energetycznej w budynku DE Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w Krakowie przy ul. Krzemionki 30
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Telewizja Polska Spółka Akcyjna
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01041897300040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krzemionki 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-525
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: (12) 26 15 212
1.5.8.) Numer faksu: (12) 423 65 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.kra@tvp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tvp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tvp.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
media
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizację rozdzielni energetycznej w budynku DE Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w Krakowie przy ul. Krzemionki 302.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ef57219-0b1d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00007968
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167920/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TXKK/9/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 215772,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących „Modernizację rozdzielni energetycznej w budynku DE Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w Krakowie przy ul. Krzemionki 30” .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – część wprowadzająca, Załączniku nr 3b do SWZ – Projekt wykonawczy, Załączniku nr 3c – Specyfikacja techniczna oraz w Załączniku nr 4 do SWZ – wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 7) w zw. z art. 263 oraz na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy, wobec:• nie wniesienia przez Wykonawcę który złożył najkorzystniejszą ofertę w przedmiotowym postępowaniu wymaganego przez Zamawiającego zabezpieczenia należytego wykonania umowy oraz uchylania się przez niego od zawarcia umowy,
• braku możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia (co pozwoliłoby na przyjęcie następnej w kolejności ważnej złożonej oferty)
Zamawiający unieważnił postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
| 2022-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |